Projektant/ka ocelových konstrukcí

Praha
  • Směnnost: Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání: VŠ magisterské
  • Počet pracovních míst: 2
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízená mzda: 42 000 - 55 000 Kč/měsíc

Fryšová Ivana, e-mail:

Upřesňující informace k pozici Projektant ocelových konstrukcí hlášené ÚP:

Náplň práce pozice:
Projektování ocelových konstrukcí (stavebních i technologických), zpracovávání statických výpočtů a 3D modelů ocelových konstrukcí (SCIA Engineer, RFEM, Tekla Structures, Advancesteel).

Požadujeme:
VŠ technického zaměření, praxe v projektování ocelových konstrukcí výhodou, uvítáme zkušenost Autocad, 3D-Tekla Structures/ Advance steel. Dále požadujeme znalost angličtiny, komunikační schopnosti, časovou flexibilitu, tvůrčí potenciál, schopnost nalézat vhodná řešení, samostatnost, pečlivost, loajalitu k firmě, pozitivní přístup k práci, ŘP sk.B.
U cizinců požadujeme znalost českého jazyka.

Nabízíme:
jasně definovanou odpovědnost za prováděnou práci
profesní růst
zázemí prosperující, silné české společnosti
kolektiv zkušených zaměstnanců
řadu zaměstnaneckých výhod:

Zaměstnanecké výhody
TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC -dovolenou v rozsahu 5 pracovních dní pro kalendářní rok nad rámec dovolené na zotavenou dle zákoníku práce a to všem zaměstnancům v hlavním pracovním poměru.
DNY OSOBNÍHO VOLNA ZA VĚRNOST - nad rámec standardní dovolené dle zákoníku práce nabízíme svým dlouholetým zaměstnancům v hlavním pracovním poměru jeden den volna za každé tři odpracované roky u společnosti.
STRAVENKOVÝ PAUŠÁL - výše příspěvku na stravování činí 82 Kč/prac.den(směna)
JAZYKOVÉ KURZY ANGLIČTINY- vzdělávání zaměstnanců v anglickém jazyce v rámci pracovní doby.
MULTISPORT KARTA - tento benefit finančně podporujeme a to příspěvkem 300 Kč/1 karta/1 zaměstnanec/měsíčně.
FLEXI PASS CARD - tento benefit finančně podporujeme maximální roční částkou 3.600 Kč/rok (300 Kč/měs.).
PREVENTIVNÍ OČKOVÁNÍ PROTI CHŘIPCE - zajišťujeme v podzimních měsících preventivní očkování proti chřipce
PODPORA VZDĚLÁVÁNÍ - podporujeme jak rozvojové tak i odborné vzdělávání svých zaměstnanců.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: EXCON, a.s.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Projektant/ka ocelových konstrukcí
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 42 000 Kč - 55 000 Kč
Nabídka přidána: 18. 8. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Projektant/ka ocelových konstrukcí ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě EXCON, a.s. ještě dnes.