Přípravář monolitických konstrukcí

Praha hl.m.

Požadavky: Máte SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru? Zkušenosti s pozicí přípraváře staveb, popřípadě praxi na stavbě? Jestliže ano, tak jste vhodným kandidátem/kandidátkou na tuto pozici! Absolventi mají u nás dveře otevřené také, rádi pomůžeme a zaučíme do začátku! :)

A koho, že to hledáme? Výrobního přípraváře (monolitické konstrukce)

Jak bude vypadat Vaše náplň práce?

• Budete se zabývat přípravou technicko – technologických, ekonomických, smluvních a dalších podkladů pro realizaci části stavby – železobetonové monolitické konstrukce v pozemním stavitelství

• Práce s projektovou dokumentací

• Vytváření podkladů pro nabídky

• Zajištění poptávek subdodavatelů

• Specifikování potřeb materiálu, vyhodnocování dodavatelů a nabídek subdodavatelů

• Kontrola realizační projektové dokumentace a podkladů

• Naceňování změn

• Podpora při sledování průběžného ekonomického výsledku zakázky

Můžeme nabídnout:

• Zajímavou práci v mezinárodní společnosti

• Možnost vzdělávání, rozvoje

• Pružná pracovní doba

• Možnost využití HO

• 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc

• Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění

• Denní příspěvek na stravné, kafeterii

• Multisport karta

• Zaměstnanecký akciový program Seop

• Nástup možný ihned – místo pracoviště Praha 8

Jak by měl vypadat Váš profil?

• Minimálně SŠ vzdělání stavebního směru, VŠ stavební vzdělání však velkou výhodou

• Odborná praxe na pozici přípraváře staveb, popřípadě praxe na stavbě – výhodou

• Znalost MS office

• Skvělé komunikační schopnosti

• Ochotu učit se novým věcem, schopnost číst v technické dokumentaci

• Jestliže máte znalosti v programech Oracle, RSV, Kros – velká výhoda

Zaujala Vás tato nabídka? Nebojte se přihlásit a zašlete nám své CV! O pozici si promluvíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Praha hl.m.
Pracovní pozice: Přípravář monolitických konstrukcí
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 45 000 Kč
Nabídka přidána: 10. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha hl.m. - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Přípravář monolitických konstrukcí ve městě Praha hl.m.? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.