Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

BRIGÁDA COMPLIANCE

Praha

Popis pozice
Do týmu Compliance & Financial Crime Management hledáme formou brigády novou posilu (20 hodin/týden).

Čemu se u nás budete věnovat?

* Zajišťování souladu činností banky a vnitřních předpisů s relevantními právními a skupinovými normami v oblastech
* Regulatory Compliance a Anti-Bribery & Corruption.
* Připomínkování vnitřních předpisů a produktů.
* Zpracování hlášených oznámení o střetech zájmů.
* Spolupráce při šetření hlášených incidentů.
* Aktualizace interních norem a pracovních postupů.
* Spolupráce při interních/externích auditech ve svěřené oblasti a následné řešení auditních nálezů.
* Aktualizace interních školení ve svěřené oblasti.
* Spolupráce při provádění druholiniových kontrol.

Pozice vám sedne, pokud:

* Se orientujete v oblasti bankovnictví a finančních trhů.
* Je pro vás zajímavá práce v oblasti Compliance.
* Dokážete asertivně řešit stresující komunikaci a sdělovat i nepříjemné zprávy.
* Máte zkušenosti s urgencemi, a to i opakovanými a to tak, aby vedly ke kladnému výsledku.
* Anglický jazyk máte minimálně na úrovni B1.
* Nevadí vám pracovat na více úkolech současně.
* Umíte pracovat samostatně, ale také táhnout s týmem za jeden provaz – jsme zvyklí si navzájem pomáhat a spolupracovat.

Na co se můžete těšit?

* Možnost vyzkoušet si specifickou oblast bankovnictví a práci, kde vás každý den může něco překvapit.
* Kolegy, kteří jsou experty ve svém oboru, a kteří s vámi budou sdílet své zkušenosti.
* Prostor pro nové nápady a inovace.
* Po zaškolení můžete pracovat i z domova – home office.
* Zvýhodněná karta MultiSport a odměna za doporučení nové kolegyně či kolegy jsou samozřejmostí.
* Školení, interní přednášky či kurzy.

Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám váš životopis.
Těšíme se na setkání s vámi.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Raiffeisenbank
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: BRIGÁDA COMPLIANCE
Směnnost práce TEMPORARY
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    43 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici BRIGÁDA COMPLIANCE ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Raiffeisenbank ještě dnes.