Produktový specialista / Školitel dentálních produktů

Hlavní město Praha, Praha

Společnost, která je světovým distributorem dentálních produktů hledá Produktového specialistu / Školitele a instruktora svých produktů!

Chceš pracovat pro globální společnost?

Znáš dentální produkty?

Máš praxi v tomto oboru?

Nevadí ti mluvit před lidmi, prezentovat a zpracovávat množství informací, které budeš předávat kolegům obchodníkům?

Pokud je tvá odpověď ano. Pošli nám své CV!

POPIS POZICE:
  • Zodpovědnost za plánování a realizaci prodejních školicích programů
  • Plánování a realizace akcí pro zubaře
  • Správa inventáře zdrojů pro praktická školení, včetně demo produktů a praktických modelů
  • Dohled na provoz zařízení školicího střediska
  • Monitorování zpětné vazby o produktech a správa databáze
  • Udržování vztahů s Key Opinion Leaders (KOL) na trhu
  • Řízení výzkumných projektů ve spolupráci s KOL a univerzitami

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Výborné písemné a ústní komunikační schopnosti v češtině a angličtině
  • Silné prezentační a výukové dovednosti
  • Orientace na detaily se schopností multitaskingu v rychle se rozvíjejícím prostředí
  • Silné výzkumné, analytické a reportovací schopnosti
  • Praxe v zubním oboru (dentální hygienistka, zubní technik nebo praxe v oboru dentální hygieny) výhodou
  • Zkušenosti s vedením přednášek nebo školení vítány

NABÍZÍME:
  • Atraktivní nástupní plat (nástupní plat 40 - 60.000)
  • Práci v zázemí nadnárodní společnosti
  • Firemní benefity
  • Bonusy
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • HPP, nástup možný ihned

Lokalita: Praha - Jinonice

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Marketingová komunikace a PR
Obchod
Vzdělávání
Pracovní pozice: Produktový specialista / Školitel dentálních produktů
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Produktový specialista / Školitel dentálních produktů ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Marketingová komunikace a PR
Obchod
Vzdělávání