PRODUKTOVÝ MANAŽER PRO OBLAST TOPENÍ

Praha -Kbely, Praha

Pro našeho klienta obchodní společnost patřící mezi nejvýznamnější velkoobchodní dodavatele v oblasti topení, sanity a inženýrských sítí, hledáme do produktového týmu vhodného kandidáta nebo kandidátku jako náhradu za odcházejícího kolegu na pozici Produktového manažera především pro oblast topení.

Náplň práce:

  • vyhledávání nových a správa stávajících výrobců a dodavatelů, komplexní zastřešení produktového portfolia v oblasti topení
  • nastavování skladových zásob s ohledem na obrátkovost zboží.
  • zodpovědnost za vlastní produktovou řadu
  • pravidelná školení obchodních zástupců a prodejců na pobočkách po celé ČR.
  • občasné poradenství a osobní jednání se zákazníky v oblasti realizace velkých zakázek.

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání technického směru, stavebnictví a obor TZB je výhodou
  • prokazatelnou zkušenost s produktovým managementem v oboru TZB minimálně 5 let
  • řidičský průkaz sk. B
  • komunikativní osobnost
  • dobrou uživatelskou znalost PC, znalost SAP je pro Vás výhodou
  • flexibilitu, spolehlivost a především loajalitu

Nabízíme:

  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí nejen na českém trhu
  • nástupní mzda od 50 000 Kč/měsíc dle zkušeností + zajímavý roční bonus dle plánu
  • možnost osobního i profesního rozvoje - pravidelná produktová i dovednostní školení
  • notebook, mobilní telefon,
  • příspěvek na stravování stravenkovým paušálem 107 Kč/odpracovaný den
  • Cafeterie Benefit plus roční příspěvek na sport, kulturu a zdraví, navíc příspěvek k osobním i pracovním výročím
  • rekondiční volno
  • spolupráci na hlavní pracovní poměr
  • sídlo společnosti na Praze 9 (Ul. Průmyslová)

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenkový paušál
  • Cafeterie
  • Bonusy a prémie

Detaily o pracovním místě:
Firma: JISTU recruitment s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: PRODUKTOVÝ MANAŽER PRO OBLAST TOPENÍ
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 50000-65000 Kč
Nabídka přidána: 4. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PRODUKTOVÝ MANAŽER PRO OBLAST TOPENÍ ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě JISTU recruitment s.r.o. ještě dnes.