Produktový manažer el. komponentů (Praha 10) - mzda 45-60tis/měs

Praha

Informace
Pro našeho klienta, společnost zabývající se distribucí elektronických komponentů, hledáme vhodného kandidáta/vhodnou kandidátku na pozici Produktový manažer/Produktová manažerka.

Náplň práce:

- všestranná technická podpora obchodního oddělení distribuce EK

- technická podpora u zákazníků – výběr a doporučení aplikace komponentů, vytipování náhrady a návrhy řešení, technické parametry komponentů, zpracování technických dotazů zákazníků, specifikace komponentů

- ověřování originality součástek

- odborná technická konzultace při vstupní kontrole dodávek komponentů (před naskladněním)

- jednání se zahraničními dodavateli – technické specifikace, produktové řady, školení u dodavatelů

- aktivní průzkum trhu – porovnávání konkurenčních produktů a cen, vyhledávání nových produktů a značek s cílem zařazení do portfolia

- řešení reklamací na technické úrovni

- prezentace portfolia u zákazníků – příprava produktů na prezentace, aktivní marketing v oboru

- samostatné zpracování zakázek – zpracování poptávky, specifikace, vyjasnění technické stránky se zákazníkem a výrobcem, vypracování nabídky – kalkulace cen pro zákazníka – vše v koordinaci s vedoucím střediska EK

- zavedení nového produktů do společnosti – proškolení obchodního oddělení.

- příprava marketingových materiálů společnosti (letáky, data sheety,..) – ve spolupráce s vedoucím střediska a asistentkou střediska
Co od vás očekáváme
. VŠ/SŠ vzdělání (ideálně obor: mikroelektronika, slaboproud)

- odbornost v oboru elektronických komponentů a jejich aplikací

- přehled o výrobcích komponentů a o technických parametrech

- praxe vítána – není podmínkou (možnost zaměstnat i studenta 5.ročníku např. ČVUT-FEL na zkrácený úvazek)

- znalost práce na PC (MS Office)

- komunikativní znalost anglického jazyka (B1+)

- samostatnost, odpovědnost, kreativita

- řidičské oprávnění sk.B
Co vám nabízíme
- nadstandardní platové podmínky, motivační prémie

- služební telefon

- zázemí stabilní společnosti, práce v příjemném kolektivu

- strav. paušál, 3 sick-days/rok

- klouzavá pracovní doba, možnost napracování hodin, zkrácený pátek

Detaily o pracovním místě:
Firma: Agentura STUDENT s.r.o.
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Management
Pracovní pozice: Produktový manažer el. komponentů (Praha 10) - mzda 45-60tis/měs
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45 000 Kč - 60 000 Kč
Nabídka přidána: 6. 5. 2024
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Produktový manažer el. komponentů (Praha 10) - mzda 45-60tis/měs ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Agentura STUDENT s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Management