Přípravář - pozemní stavby

Praha

Nabídka:

Požadavky: Pro našeho klienta, stavební společnost s bohatými zkušenostmi v oboru provádění staveb, hledáme nového kolegu na pozici Přípraváře pozemních staveb.

Náplň práce:

* Poptávání a vyhodnocování dodávek

* Objednávání dodávek

* Kontrola vyúčtování dodávek

* Kontrola výkazů výměr

* Hledání optimálních technických a cenových řešení

* Spolupráce při oceňování změn vzniklých při provádění stavby

* Zajišťování aktualizace ceníků

* Jednání s dodavateli, příprava smluv

* Účast na jednáních o cenách a kontrolních dnech staveb

* Spolupráce s nabídkovým oddělením - rozpočtářem

* Spolupráce s vedením staveb (projektový manager, stavbyvedoucí)

* Spolupráce s projektanty

Požadavky:

* SŠ / VŠ vzdělání stavebního směru

* Praxe přípraváře či rozpočtáře min. 2 roky

* Znalost práce na PC (MS Excel, Word, Outlook)

* Znalost rozpočtářských programů RTS, Kros (URS) výhodou, nikoliv podmínkou

* Dobré technické znalosti z oblasti pozemních staveb

* Samostatnost a zodpovědný přístup k práci

* Autorizace ČKAIT výhodou, nikoliv podmínkou

Nabídka:

* Práce ve stabilní společnosti s příjemným firemním prostředím

* Odpovědná a zajímavá práce, stavby v oblasti Praha + Střední Čechy

* Práce na HPP, možnost i OSVČ (dle dohody)

* Motivující finanční ohodnocení - měsíční plat 55 000 – 65 000 Kč + podíl na zisku dle výsledků staveb

* Administrativní podpora od office managera společnosti

* Možnost osobního rozvoje – odborná školení, příprava k autorizaci apod

* Notebook s mobilním připojením, mobilní telefon

* Benefit – 5 týdnů dovolené

* Nástup: ihned / dohodou

* Kanceláře: Praha 6, stavby v Praze a Středních Čechách

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Detaily o pracovním místě:
Firma: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Přípravář - pozemní stavby
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 55 000 Kč/měsíc - 65 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 25. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Přípravář - pozemní stavby ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. ještě dnes.