Pracovník BackOffice (ž/m) podpora odd.odbytu(německý jazyk)

Praha

O nás

Tedi je sympatická maloobchodní síť prodejen se smíšeným zbožím. Založena byla v květnu 2004 v Dortmundu v Severním Porýní-Vestfálsku, kde je také její sídlo. Filiálky nabízejí výrobky každodenní spotřeby, ale také dárkové a dekorační předměty, hračky a psací potřeby, jakož i párty výrobky, výrobky pro domácnost a drogistické zboží.
Společnost TEDi je důkazem toho, že férové ceny, dobrá kvalita, udržitelná angažovanost a rozmanitá nabídka se nevylučují.
TEDi nabízí své zboží v zemích: Německo, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Polsko, Itálie, Španělsko, Slovensko a od roku 2020 už i v České republice, kde máme otevřeno aktuálně 9 prodejen a budeme se nadále výrazně rozšiřovat. Spolu tvoříme síť více než 3.000 poboček a dále se rozšiřujme.

Náplň práce:

Co vás čeká

Pokud Vás baví zodpovědná práce, a hledáte novou výzvu, pak Vám nabízíme možnost stát se součástí společnosti TEDi – trendy a sympatického diskontní řetězce!

Máte základy německého jazyka na úrovni B1 a nebojíte se přesto komunikovat? Nehledáme "lingivstu" jen kolegu s chutí zlepšovat své schopnosti ať už jazykové nebo odborné.

Vaše úkoly

  • Komunikace s prodejnami společnosti a jejich podpora
  • Komunikace s obchodními partnery
  • Písemná a ústní komunikace s odděleními v rámci koncernu v německém jazyce
  • Účast na tvorbě a realizaci procesů společnosti
  • Komunikace s institucemi veřejné a státní správy
  • Další administrativní činnosti podle potřeby oddělení
  • Zakládání a archivace dokumentů
  • Správa a příprava termínů
  • Komunikační uzel mezi regionálními vedoucími, revizí a centrálou společnosti
  • Vypracování různých písemností (firemní oznámení apod.)
  • Kontakt s externími partnery a přepravními společnostmi
  • Vytvoření protokolárních záznamů ze setkání oblastních vedoucích
  • Zpracování pošty
  • Péče o témata revizní -TECHNICKÉ oblasti jako např. příprava inventury
  • Plnění úkolů podle pokynů vedoucího
  • Kontaktní osoba pro BOZP a PO

Co od Vás očekáváme:

  • Znalost němčiny (slovem i písmem), kolegové Vám rádi s jazykovou bariérou pomohou
  • Velmi dobré znalosti MS Office
  • Spolehlivost a motivace k výkonům
  • Týmový duch
  • Schopnost prosadit se a smysl pro odpovědnost

Výhodou bude, pokud budete umět

Ekonomické vzdělání výhodou
Pracovní zkušenosti v podobné oblasti výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Příjemné pracovní prostřední s milými kolegy a bezpečné pracoviště
  • Rozsáhlé zaškolení ze strany společnosti
  • Jistotu a příležitost rozvoje v mezinárodní společnosti
  • K dispozícii: mobilní telefon + laptop i na soukromé účely
  • Aktivní komunikace v německém jazyce
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Stravenkový paušál
  • Týden dovolené navíc

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: TEDi obchodní s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Pracovník BackOffice (ž/m) podpora odd.odbytu(německý jazyk)
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pracovník BackOffice (ž/m) podpora odd.odbytu(německý jazyk) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě TEDi obchodní s.r.o. ještě dnes.