Personalista/ka ?

Praha

Ahoj!

Hledáme k nám do týmu Personalistu/ku! Náš nový parťák/ačka by měl/a umět výborně komunikovat v českém i anglickém jazyce a samozřejmě i spolupracovat – ať už s kolegy, mzdovou účetní či s manažery z různých oddělení. A hlavně být tu pro naše kolegy a zaměstnance! Budete řešit ad-hoc úkoly či projekty, s manažery a kolegy z různých oddělení všechny možné změny týkající se zaměstnanců – nástupy, výstupy, změny v pracovně-právních dokumentech, dovolené, koordinace vzdělávacích programů a organizace vzdělávacích a rozvojových aktivit atd.

Něco o nás:

Jsme soukromá základní škola Wonderland Academy, která se specializuje na výuku v českém i anglickém jazyce. ZŠ Wonderland Academy je soukromá bilingvní základní škola v Praze 4. Malý počet žáků ve třídách umožňuje vyučujícím plně se soustředit na vyučování, pracovat s individuálními talenty žáků a zkoušet různé pedagogické inovace. Náš skvělý tým je složený z českých a zahraničních učitelů. Škola je dobře dostupná od metra Kačerov.

Co od Vás očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Profesionální a vstřícný přístup k zaměstnancům
  • Zkušenost na obdobné pozici výhodou
  • Příjemné vystupování, trpělivost a chuť pomáhat
  • Schopnost multitaskingu a řešení ad hoc úkolů

Co Vás čeká:

  • Péče o zaměstnance a jejich potřeby
  • Nábor a onboarding nových kolegů
  • Kompletní zabezpečení personální administrativy (příprava dokumentů, zadávání dat do HR systému, kontrola zkušební doby, změny v průběhu pracovního poměru, ukončení pracovního poměru, lékařské prohlídky)
  • Správa benefitů
  • Organizování teambuildingových akcí pro zaměstnance
  • Nedílnou součástí vaší práce bude i pomoc v kanceláři s různými ad hoc úkoly

Co Vám můžeme nabídnout my:

  • Férové jednání
  • Práce na plný úvazek/ tříčtvrteční úvazek
  • Nadstandardní platové hodnocení s garancí meziročního růstu
  • Firemní benefity (roční bonusy, příspěvek na obědy, jazykové kurzy s rodilým mluvčím, Multisport Karta, Sick days, slevy školného pro vlastní děti, teambuildingové akce)
  • Krásné a moderní pracovní prostředí
  • Jedinečná příležitost utvářet projekt školy pro 21. století a vtisknout do něj vlastní představy
  • Denní pobyt v bilingvním prostředí
  • Podporu odborného růstu

Pokud se v této roli vidíte, pošlete nám svůj životopis a krátký motivační dopis na email: *******@********************.

Těšíme se Váš životopis!

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

  • Čeština
    (aktivní)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Dog-friendly office
  • Firemní akce
  • Firemní školka
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Jazykové kurzy
  • Sick days
  • Multisport karta
  • Notebook

Detaily o pracovním místě:
Firma: Základní škola Wonderland Academy s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Personalista/ka ?
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 16. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Personalista/ka ? ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Základní škola Wonderland Academy s.r.o. ještě dnes.