Operátor zákaznického servisu

Brno-město, Brno
  • Směnnost: Dvousměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst: 2
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízená mzda: 27 000 - 54 000 Kč/měsíc

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky.

Jaká bude tvoje náplň práce?
o Telefonický kontakt se stávajícími zákazníky naší společnosti nebo se zákazníky, kteří si od nás kontakt sami vyžádali.
o Kombinace příchozích hovorů (infolinky), webových žádostí ze strany zákazníka, nedokončených webových žádostí a vyřizování zákaznických požadavků a odchozích hovorů na aktivní zákazníky.
o Kontaktování stávajících zákazníků s novou marketingovou informací.
o Participace na nových projektech ve spolupráci s obchodem a marketingovým oddělením.

Co od Tebe očekáváme?
o Maturitní vysvědčení.
o Výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti.
o Základní znalost práce na PC.
o Český nebo slovenský jazyk na úrovni rodilý mluvčí
o Chuť do práce a týmového ducha.
o A vše ostatní Tě rádi naučíme.
o Certifikát o absolvované zkoušce - spotřebitelský úvěr jiný než na bydlení (certifikát je výhodou, nikoliv podmínkou)
o Nástup dle dohody

Co Ti nabízíme?
o Možnost práce na HOME OFFICE až 2 dny v týdnu (po zaškolení, cca po 3 měsících)
o Motivační finanční ohodnocení s fixní nástupní mzdou 27 000 Kč (s následným zvýšením na 30 000 Kč, obvykle po 4-6 měsících) + odměny na základě tvého výkonu (průměrná měsíční odměna se pohybuje v rozmezí 7 000 - 10 000 Kč)
o Vstupní zaškolení a ochotné kolegy, kteří ti budou k ruce
o Služební notebook s příslušenstvím
o Pracovní dobu pouze 37,5 týdně, dvousměnný provoz (8-16 hod., 12-20 hod.).
o 30 dní dovolené + 2 dny volna na dobrovolnické aktivity
o Stravenky formou příspěvku k výplatě ve výši až 2 300 Kč měsíčně
o Systém Cafeterie s příspěvkem 1 000 Kč měsíčně (12 000 Kč/rok)
o Káva a čaj na pracovišti zdarma

Kde budeš pracovat?
o Místo výkonu Tvé práce bude na pobočce v Brně: Masarykova 26-30, 602 00 Brno.
Líbí se Ti tato pozice a máš chuť se k nám přidat? Zašli nám svůj profesní životopis na e-mail - pečlivě každý čteme a každému odpovídáme, protože ve všem, co děláme, ctíme naše hodnoty: Otevřenost, Respekt a Odpovědnost.

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Provident Financial s.r.o.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Operátor zákaznického servisu
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27 000 Kč - 54 000 Kč
Nabídka přidána: 12. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Operátor zákaznického servisu ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Provident Financial s.r.o. ještě dnes.