Office Coordinator

Hlavní město Praha, Praha

Generální ředitel úspěšné společnosti zaměřené na distribuci zdravotnických technologií, hledá k sobě zodpovědného a samostatného člověka, který mu pomůže zajistit plynulý chod pražské kanceláře.

POPIS POZICE:
  • Podpora generálního ředitele (GŘ je expat, tj. anglický jazyk budete využívat denně)
  • Zabezpečení plynulého chodu kanceláře
  • Pomoc řediteli s HR agendou (např.: kontrola výdajů, docházka, nábor, atd.)
  • Péče o vozový park, správa mobilních telefonů
  • Vyřizování korespondence/pošty, e-mailů, telefonátů
  • Příprava podkladů pro účetní
  • Komunikace s úřady, bankami atd.
  • Spolupráce s kolegy z jiných oddělení
  • Pomoc s dalšími ad-hoc úkoly (např.: koordinace auditu, jednání s logistickými společnostmi, příprava tendrů apod.)

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Máte relevantní pracovní zkušenosti z oblasti administrativy
  • Vaše angličtina je na pokročilé úrovni, čeština na úrovni rodilého mluvčího
  • Ovládáte MS Office
  • Jste příjemná, komunikativní a zodpovědná osoba, která si umí zorganizovat svůj čas a práci
  • Mezi Vaše silné stránky patří pečlivý pracovní přístup, výkonnost, proaktivita a schopnost samostatné práce

NABÍZÍME:
  • Menší společnost (nejedná se o žádný korporát)
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Komplexní administrativní pozici
  • Možnost využití angličtiny na denní bázi
  • HPP na dobu určitou s dlouhodobou perspektivou a nástupem dle Vašich možností
  • Mzdu dle Vašich zkušeností
  • Sick days
  • Stravenkový paušál
  • Hezkou kancelář na Praze 6 (kousek od Ladronky)

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Administrativa
Personalistika a HR
Zdravotnictví a farmaceutika
Pracovní pozice: Office Coordinator
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Office Coordinator ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Administrativa