Stáž v oblasti HR & IT pro studentku/studenta VŠ

Brno

Informace
Ahoj,

jsi studentka/student VŠ ? Nebere ti studium veškerý volný čas a máš prostor pro smysluplnou stáž min. 20 hod/týdně?

Než více představím naši nabídku, hned na začátku zmíním, že tohle nebude typická brigáda, kde si odsedíš/odběháš hodiny.

Nabízíme něco zajímavějšího, proto hledáme někoho speciálního, kdo bude schopen věnovat práci 101% a bude to pro něj zároveň naplňující.

Kdo jsme my?

Jsme TechFides. Jsme spolehlivým partnerem v oblasti návrhu, vývoje a provozu webových a mobilních platforem.

Koho tedy hledáme? A na jakou pozici?

Hledáme do TF interní HR.

Co by byla tvoje náplň práce

1.Péče o tým a kancelář - a co tohle vše obnáší ?

Je potřeba, aby bylo v kanclu stále, co jíst a pít - takže týdenní nákupy na Rohlíku musíš mít pod kontrolou.

Příprava svačin pro tým 2x týdně - příprava ovoce, baget, toastů, nebo co tě napadne.

Budeš mít na starost firemní merch.

Administrativní činnosti - žádné smlouvy, ale spíše komunikace s různými dodavateli ohledně věcí do kanceláře a pomoc kolegyni při onboardingu a offboardingu.

Důležitým úkolem v tomto okruhu je začlenění členů do týmu. Čti jako - pokecat s klukama v kanclu, zahrát si s nimi PlayStation, fotbálek, trochu to tam rozproudit a uvolnit atmosféru mezi prací.

Aby to fungovalo a bavilo tě to, musíš být přirozeně hlavně extrovertní, komunikativní, šikovný typ člověka.

2.Teambuilding a event management - a co tohle vše obnáší ?

Každý měsíc pořádáme teambuilding, organizaci, vymýšlení, harmonogram, vše by bylo ve tvé roli.

Úzce komunikujeme s našimi sesterskými firmami, kde můžeš načerpat inspiraci na místa, podniky, aktivity, kde a jak TB uspořádat.

1x ročně bys měla velký podíl na organizaci firemní akce WAC- jeden z největších českých meetupů v oblasti vývoje webových aplikací.

1x ročně je potřeba zorganizovat firemní chatu.

1x měsíčně také organizujeme školení v oblasti soft skills, kde budeš připravovat techniku k prezentaci.

2x do měsíce pořádáme PIZZA DAY, tady je potřeba zajistit pizzu pro celý kancl.

Aby to fungovalo a bavilo tě to, musíš mít dobré organizační schopnosti, být kreativní a občas umět improvizovat, když ti plán například zkomplikuje počasí.

3. Sociální sítě a PR - a co tohle vše obnáší ?

K tomu všemu, co budeš dělat, je velmi důležitá dokumentace !

Budeš mít na starost firemní IG,FB, YT a LinkedIn.

Tvým úkolem bude být na sociálních sítích aktivní a pravidelně přidávat posty a stories.

Aby to fungovalo a bavilo tě to, budeš muset hodně fotit, točit, vymýšlet popisky, články, upravovat fotky, hledat inspiraci na jiných instagramech, nebo kdekoliv jinde.

Také máme firemní youtube, kam nahráváme videa z našich interních přednášek, takže příprava techniky - mikrofony, světla, je také součástí.
Co od vás očekáváme
Co požadujeme

Jak už bylo zmíněno, podmínkou je být student VŠ libovolného oboru, jen je potřeba tvoje časová flexibilita a znalost základní angličtiny.

Hledáme někoho proaktivního, cílevědomého, akčního, ideálně extroverta s citem pro pořádek, který bude pracovat v mužském kolektivu. Přesněji v kolektivu vývojářů - takže bude potřeba tvoje extrovertní povaha.

Požadujeme někoho z Brna, je totiž potřeba trávit čas primárně v kanclu, takže aby byl člověk k dispozici. Samozřejmě jsou po domluvě možné občas i HO, když je v kanclu vše v pořádku a obejde se bez tebe.

Je potřeba mít vlastní notebook.
Co vám nabízíme
Co u nás získáš ?

Férové finanční ohodnocení.

Skvělou pracovní zkušenost, kterou si budeš moct napsat do CV a stoprocentně ti pomůže po vysoké škole rozkopnout dveře do profesního života !

Zaujalo tě to?

Nezapomeň nám zodpovědět následující otázky :

● Proč jsi se přihlásil/a právě na tuto pozici?

●Co od této příležitosti očekáváš?

●Proč si myslíš, že jsi právě ty tím pravým kandidátem?

●Co pro tebe znamená HR?Troufám si říct, že kromě nových kolegů u nás získáš i nové kamarády, jsme tu všichni moc fajn partička.

Detaily o pracovním místě:
Firma: TechFides Solutions s.r.o.
Lokalita: Brno
Odvětví práce: Administrativa
Pracovní pozice: Stáž v oblasti HR & IT pro studentku/studenta VŠ
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 23. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Stáž v oblasti HR & IT pro studentku/studenta VŠ ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě TechFides Solutions s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Administrativa

Hledáte brigády v Brno? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.