Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Konzultant/ka - Výroba, sklady, logistika

Praha

Popis pozice
Víš, co je to plánování kapacitních zdrojů, kalkulace, optimalizace zásob, WMS, spedice, TPV, inventarizace či návazná fakturace? Nebojíš se nových výzev a chceš se učit novým věcem? Zajímá Tě ,jak fungují firmy různých oborů a činností uvnitř?

Ozvi se nám a připoj se do našeho týmu odborných konzultantů. Pojď pracovat mezi lídry ve vývoji podnikových informačních systémů. Přes 33 let vyvíjíme, prodáváme, implementujeme, spravujeme, rosteme a společně s námi rostou i naši zákazníci.

Co Tě u nás čeká:

* poradenství našim zákazníkům v oblasti výroby, skladů či logistiky
* analýza výrobních, skladových a logistických procesů u zákazníka
* implementace vybraných modulů informačního systému HELIOS iNuvio
* konzultační návštěvy u zákazníků a jejich proškolování
* integrovat IS s externími aplikacemi
* spolupráce při rozvoji a inovaci produktu

Co čekáme my?

* dobrá znalost a orientace v podnikových procesech (výroba, sklady či logistika)
* zkušenost s podnikovými informačními systémy z pozice uživatele
* bezproblémově komunikovat, naslouchat zákazníkovi a umět předávat své znalosti dalším lidem
* schopnost učit se novým věcem
* zájem o IT trendy v oblasti výroby, skladů a logistiky
* ŘP skupiny B (aktivní řidič)

Co Ti nabízíme:

Skvělý tým kolegů, od kterých se mnoho naučíš. Máme jasnou vizi, strategii a silnou firemní kulturu, které nás posouvají neustále dopředu. Čeká Tě různorodá práce v úspěšné IT společnosti, kde lidé mají možnost realizovat své nápady. Široké zaměstnanecké výhody a benefity (stravenky, work-life balance - 32 dní za rok (25 dní dovolené, 3 dny zdravotního volna, 1 volný pátek každé čtvrtletí), pružnou pracovní dobu, příspěvek na volnočasové aktivity a jazykovou výuku, firemní akce atd.).

Těšíme se na Tebe

## Benefits
- Bonusy/prémie
- Mobilní telefon
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Vzdělávací kurzy, školení
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Zdravotní volno/sickdays
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce
- Dovolená více než 5 týdnů
- Dog-friendly office
- Children-friendly office

Detaily o pracovním místě:
Firma: Asseco Solutions, a. s.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Konzultant/ka - Výroba, sklady, logistika
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Konzultant/ka - Výroba, sklady, logistika ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Asseco Solutions, a. s. ještě dnes.