Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

INVESTIČNÍ PORADCE/PORADKYNĚ - Praha, Anděl

Praha

Popis pozice
Investiční specialista je důležitou součástí našeho týmu a jeho hlavní náplní práce je kontakt s nejbonitnější klientelou pobočky. Zjišťuje potřeby movitějších klientů a nabízí jim řešení na míru.

Hledáme novou posilu s chutí obchodovat a vybírat pro naše klienty ta nejlepší finanční řešení v oblasti investic.

„Zdravím, jsem Michal a tady něco o mně: Vedu pobočku, mám za sebou v Raiffce už 20 let a tuhle zkušenost s vámi budu rád sdílet. Společně na pobočce tvoříme skvělý tým, který si užívá nejen práci, ale také společné aktivity a zábavu. Je pro mě velmi důležité být v prostředí, ve kterém se budou cítit dobře nejen naši klienti, ale také moji parťáci. Hledám proto někoho, kdo je dobře naladěný, má nadhled a pomůže nám udržet příjemný duch naší pobočky."

Čemu se u nás budete věnovat?

* Spravujete a rozšiřujete vlastní portfolio cca 300 klientů – jste pro ně výhradní partner v oblasti financí.
* Na osobních schůzkách prodáváte především investiční produkty - fondy, certifikáty a asset management.
* Klientům poskytujete poradenství v oblasti pojištění a komplexní excelentní servis.
* Zajímavé práci s kreativním stylem práce.
* Pečujete o nevýznamnější klienty z řad fyzických osob v pobočkové síti.

Pozice vám sedne, pokud:

* Máte výbornou znalost finančních/bankovních produktů a služeb, zejména pak investičních.
* Pracoval/a jste na podobné pozici min. 2 roky.
* Jste cílevědomý.
* Jste přirozeně orientovaní na zákazníka a umíte s ním řídit vztah i jeho očekávání.
* Jste schopni hledat pro klienta řešení dle jeho požadavků.
* Jste schopni analyticky uvažovat a zároveň vidět věci v širších souvislostech.
* Máte chuť se učit novým věcem a neustále se zlepšovat.
* Absolvoval/a jste úspěšně odbornou zkoušku pro jednání se zákazníkem v rámci poskytování investičních služeb (tzv. MIFID II).
* Absolvoval/a jste úspěšně odbornou zkoušku pro poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení a na bydlení.

Na co se můžete těšit?

* Smlouva na dobu neurčitou již od začátku je důkaz, že to s vámi myslíme vážně.
* Získáte kredit do benefitní peněženky, který můžete utrácet flexibilně za to, co vás těší - stravenky, cestování, kulturu, sport a mnohé další. Hned ze začátku dostanete 29 000 Kč a po 3 letech navýšení na 36 000 Kč.
* Výhodnější úvěr, hypotéka nebo leasing? SAMOZŘEJMĚ. Jako člen rodiny Raiffeisenbank máte výhodnější podmínky u našich vlastních i partnerských produktů a služeb – např. Premier Cinema, O2, Čedok, ČD, palivové karty u MOL a Benziny.
* Kromě 25 dnů dovolené budete mít ještě 3 extra volné dny, k tomu narozeninový den a den na dobrovolničení. Samozřejmostí jsou volné dny za loajalitu či možnost až 4 dnů studijního volna.
* V Raiffce rádi dáváme našim lidem šanci růst, většinu manažerských pozic obsazujeme interně. I vy si můžete v rámci banky najít tu, která vám nejlépe vyhovuje – ať už v rámci pobočky nebo na centrále.

Jdete do toho s námi? Pošlete nám váš životopis reakcí na tento inzerát. Těšíme se na vás!

Více o nás se můžete dozvědět na atmoskop.cz

## Benefits
- Bonusy/prémie
- Provize z prodeje
- Mobilní telefon
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Kafetérie
- Firemní školka
- Příspěvek na vzdělání
- Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
- Zdravotní volno/sickdays
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce
- Možnost studijního volna
- Individuální rozpočet na osobnostní růst

Detaily o pracovním místě:
Firma: Raiffeisenbank
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: INVESTIČNÍ PORADCE/PORADKYNĚ - Praha, Anděl
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici INVESTIČNÍ PORADCE/PORADKYNĚ - Praha, Anděl ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Raiffeisenbank ještě dnes.