Administrativní podpora v prodejním oddělení

Praha

Náplň práce

Hledáme nového člena týmu administrativní podpory prodejního oddělení pro mezinárodní společnost, která se zabývá financováním vozidel. Pokud jste týmový hráč a chcete rozvíjet své administrativní dovednosti, ozvěte se nám.
  • Budete počítat nabídky financování vozidel
  • Postaráte se o přípravu všech dokumentů potřebných pro zápis vozidel do registru
  • Budete připravovat smlouvy a zadávat informace do interního systému
  • Budete zodpovídat dotazy klientů v češtině i angličtině
  • Budete v kontaktu s prodejci vozů ohledně objednávek firemních produktů
  • Požadujeme

  • Máte již zkušenosti s administrativní prací
  • Nebojíte se otevřeně komunikovat s kolegy i se zákazníky
  • Domluvíte se anglicky alespoň na úrovni B1
  • Ovládáte práci s MS Excel
  • Jste samostatní, ale máte smysl pro týmovou práci
  • Nabízíme

  • Pestrá práce na plný úvazek v moderní budově našeho klienta na Bořislavce
  • 25 dní dovolené a 5 sick days k tomu
  • Po zkušební době možnost home office až 2 dny v týdnu
  • Stravenky v hodnotě 140 Kč na den s příspěvkem 100 Kč
  • Nápoje a ovoce zdarma, slevy na obědy
  • Přispějeme Vám na Multisport kartu a do Cafeteria systému
  • Dostanete příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnost jazykové výuky v pracovní době
  • Možnost pronájmu vozů za zvýhodněnou cenu

  • NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

    Detaily o pracovním místě:
    Firma: ManpowerGroup s.r.o.
    Lokalita: Praha
    Pracovní pozice: Administrativní podpora v prodejním oddělení
    Směnnost práce Plný úvazek
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: neuvedeno
    Nabídka přidána: 17. 4. 2024
    Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
      Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
    • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
      Chci se registrovat
      Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
    Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
    Zaujala Vás nabídka práce na pozici Administrativní podpora v prodejním oddělení ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě ManpowerGroup s.r.o. ještě dnes.