Úklidový pracovník/pracovnice - OZP

Praha

Jsme stabilní společnost zabývající se poskytováním komplexních služeb v oblasti ostrahy a ochrany majetku. Naši klienti jsou nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Německu. Na trhu působíme od roku 1991 aktuálně zabezpečujeme více než 300 objektů. Pro našeho významného klienta hledáme posilu týmu:

Lokalita:  Bytový komplex Praha Libeň

Mzda: 3 500 Kč / měsíc

Směnnost: práce 5 hodin týdně / 1 hodina denně nebo 2 x týdně - 2,5 hod.

Náplň práce:

  • Provádí manuální úklid a čistění podlahových ploch apod.
  • Odstraňuje prach z povrchů nábytku a zařízení
  • Úklid velínu, toalety + další 2 místnosti 1x za měsíc

Požadujeme:

  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost

Nabízíme:

  • Práce ve stabilní společnosti
  • Pravidelně vyplácená mzda
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Možnost kariérního růstu
  • Práci na HPP, vhodné pro OZP

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle: , e-mailu:

Jsme tu pro Vás Po-Pá v čase 7:00-16:00 hod. Sdělíme Vám podrobné informace o nabízené pozici, případně nabídneme jiné pracovní místo.

Nemůžete se nám dovolat? Zanechte zprávu, ozveme se Vám hned, jak to bude možné.

PROTECTON HOLDING, a.s.

Partyzánská 1/7, Holešovice, Praha 7, 170 00 Praha

Více informací o společnosti najdete na našem webu.

Detaily o pracovním místě:
Firma: PROTECTON HOLDING, a.s.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Úklidový pracovník/pracovnice - OZP
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 11. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    163 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Úklidový pracovník/pracovnice - OZP ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě PROTECTON HOLDING, a.s. ještě dnes.