Technický pracovník - dispečer

Praha

O nás

Správa služeb hlavního města Prahy, příspěvková organizace, zřízená za účelem zabezpečení materiálně technického zázemí pro činnost hl. m. Prahy spolupracující zejména s jednotlivými orgány hlavního města, včetně jeho Magistrátu, a dále se složkami integrovaného záchranného systému

hledá do svých řad šikovné kolegy / kolegyně na pozici:

Technický pracovník – dispečer/dispečerka

Náplň práce:

  • Příjem odtažených motorových vozidel, vedení jejich evidence, koordinace provozu odtahového parkoviště a uložení odtažených vozidel.
  • Výdej vozidel oprávněných osobám, včetně příjmu elektronické bezhotovostní nebo hotovostní platby.
  • Vyplnění jak listinného Protokolu o odtažení vozidla, tak po zaškolení zadávání informací do sdíleného elektronického informačního systému Kevis.
  • Kontrola odtažených vozidel, aby nedošlo k ohrožení životního prostředí.
  • Spolupráce s řidičem odtahového vozidla pro zajištění bezpečného otáčení a couvání.
  • Bezpečnostní dohled.
  • Dodržování právních předpisů a vnitřních nařízení zaměstnavatele.
  • Plní další pokyny nadřízených ve vztahu k bezproblémovému chodu odtahového parkoviště.

Co od Vás očekáváme:

  • Minimálně středoškolské vzdělání (výuční list, maturitní zkouška).
  • Uživatelskou schopnost a orientaci v práci na počítači, schopnost přijmout, napsat a odeslat e-mail, základní znalost práce ve Wordu a Excelu, po zaučení schopnost vyplňovat elektronický informační systém, dle potřeby schopnost obsluhy scanneru, kopírování dokumentů, obsluha digitálního fotoaparátu a elektronické odeslání pořízených fotografií atd.
  • Časovou flexibilitu.
  • Odolnost vůči stresu, nekonfliktnost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost práce v kolektivu i práce samostatné, pracovitost, respekt vůči nadřízeným.
  • Trestní bezúhonnost, svéprávnost a zdravotní způsobilost.
  • Schopnost pracovat v nepřetržitém provozu (zpravidla 2x denní směna 7-19h. + 2x noční směna 19-7h., pak 4 dny volna).
  • Dobré komunikační a vyjadřovací schopnosti jak v ústním, tak v písemném projevu.
  • Dobrý zdravotní stav.

Výhodou:

  • Zkušenost s prací v elektronickém informačním systémem Kevis (není podmínkou)
  • Zkušenost se směnným provozem (není podmínkou).
  • Zkušenost s obsluhou a používáním radiostanice (není podmínkou).
  • Zkušenost s monitorováním kamerového systému (není podmínkou).

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou.
  • Platové zařazení dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb. ve znění NV č. 300/2019 Sb., příloha č. 1 v platném znění, platová třída 8.
  • Po skončení zkušební doby osobní příplatek.
  • Při dobrém plnění úkolů možnost finanční odměny.
  • 5 týdnů placené dovolené ročně.
  • 5 dnů placeného indispozičního volna ročně.
  • Zaměstnanecký příspěvek na stravenkový paušál.
  • Možnost rekreace v zařízení organizace za zvýhodněné ceny.
  • Benefitní karta s ročním finančním příspěvkem zaměstnavatele.
  • Poskytování finančních darů zaměstnancům při některých životních a pracovních výročích.
  • Další výhody zaměstnanců vyplývající z Fondu kulturních a sociálních potřeb.
  • Stabilitu příspěvkové organizace.
  • Velmi dobré pracovní prostředí v nové budově.
  • Možnost zaměstnání i pro aktivního důchodce.
  • Nástup možný od 01.07.2024, na vhodného uchazeče si ale dokážeme i počkat.

V případě zájmu Vám dotazy zodpoví vedoucí oddělení správy parkovišť na tel. čísle kontakt uvedený v inzerci www.jenprace.cz , nebo e-mailem na Odpovědět na inzerát.

Životopisy zasílejte vedoucímu oddělení správy parkovišť na e-mailovou adresu: Odpovědět na inzerát a vedoucí personálního odboru na e-mailovou adresu: Odpovědět na inzerát Veškeré e-mailové přílohy je třeba zaslat převedené do formátu PDF., v jiných formátech by nám Váš e-mail nebyl doručen z důvodu internetové bezpečnosti.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kafetérie

Detaily o pracovním místě:
Firma: Správa služeb hlavního města Prahy
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Technický pracovník - dispečer
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20.130 – 29.520 Kč
Nabídka přidána: 14. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technický pracovník - dispečer ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Správa služeb hlavního města Prahy ještě dnes.