Technický dozor pro projekt Ekocity Hostivař

Praha

O nás

EKOSPOL je více než 30 let lídrem českého developerského trhu. Patří mezi 50 největších rezidenčních developerů ve střední a východní Evropě. Staví nové byty té nejvyšší kvality v Praze a blízkém okolí. Zrealizoval 58 velkých bytových projektů, čímž poskytl bydlení více než 10 000 klientům. Získal mnoho významných ocenění jako Stavba roku, ČEKIA Stability Award, Czech Superbrands.

Chcete být součástí realizační fáze developerských projektů v hodnotě miliard korun a stát na straně investora? Pokud ano, přihlaste se na pozici technického dozoru a pojďte s námi měnit tvář Prahy.

Co bude Vaším úkolem:

  • Dozorování výstavby bytových areálů v Praze
  • Podílení se na přípravné fázi projektů
  • Dohled nad termíny a kvalitou staveb
  • Spolupráce s generálním dodavatelem a ostatními subdodavateli

Co od Vás očekáváme:

  • VŠ/SŠ stavebního směru
  • Samostatnost a rozhodnost
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co Vám dá výhodu:

  • Zkušenosti s výstavbou bytových areálů
  • Pracovní zkušenosti na obdobné pozici

Co Vám nabídneme:

  • Motivační finanční ohodnocení (dle týdeníku Ekonom nejvyšší průměrnou mzdu ve stavebnictví)
  • Kariérní růst – záleží na konkrétních výsledcích, nikoliv době strávené v pracovním poměru
  • Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů
  • Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz
  • Služební vůz a mobilní telefon
  • Stravenkový paušál
  • Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu
  • Nadstandardní lékařskou péči za zvýhodněných podmínek
  • Odměny při životních jubileích
  • Osobní bezplatné daňové a právní poradenství od zkušených kolegů

Co jinde nezískáte:

  • Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů)
  • Výhodné zaměstnanecké podmínky při pronájmu bytu

Finanční ohodnocení:

  • Roční mzda v rozmezí 660.000 – 1.000.000,- Kč

Benefity

  • Sickdays
  • Kariérní růst
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Služební auto
  • Lékařská péče
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování

Detaily o pracovním místě:
Firma: EKOSPOL a.s.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Technický dozor pro projekt Ekocity Hostivař
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 55.000 – 83.400 Kč
Nabídka přidána: 28. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technický dozor pro projekt Ekocity Hostivař ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě EKOSPOL a.s. ještě dnes.