Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Team Leader of Finance Business Partners

Brno

Popis pozice

Pojď s Notinem měnit evropský e-commerce trh! #NewOpportunity #NewChallenge

Chceš mít možnost dělat velká rozhodnutí a pracovat na unikátních projektech napříč celou Evropou? Pak je pro tebe práce v Notinu jako stvořená.

Z malé brněnské firmy jsme už vyrostli na leadera e-commerce trhu v oblasti krásy a zdraví. Měníme zaběhnuté pořádky, pracujeme na unikátních projektech a neustále inovujeme customer experience pro miliony zákazníků ve 27 zemích. Díky tomu, a skvělé práci celého našeho týmu, jsme v roce 2023 přesáhli obrat miliardy euro. Tady ale nezastavujeme a míříme dál.

Hledáme proto nové kolegy, kteří se nebojí změny, chtějí posouvat hranice a mít možnost spolu s námi ovlivnit vývoj evropského e-commerce.

Co Tě u nás čeká?

  • Naší misí je to, aby se finance posunuly na partnerskou úroveň businessu, což nám pomůže zlepšit spolupráci a zvládneme poskytovat svěřeným oddělením lepší, přesnější a transparentnější podporu.
  • Budeš vést 4 Finance Business Partnerů, budeš zodpovídat za výsledky týmu a podílet se na vytváření strategie fungování finance business partneringu.
  • Čeká Tě plánování rozpočtů, analýza ROI, ad hoc analýzy.
  • Budeš pomáhat managementu ve svěřených odděleních pochopit finanční data, která jim pomůžou k zlepšení analýzy a plánování.
  • Dohled nad výkazy výkonu včetně příjmů, nákladů a plnění plánu.
  • Pro kolegy ze svěřeného oddělení budeš hlavním kontaktem v otázce financí.
  • Pomůžeš managementu pochopit finanční a účetní procesy ovlivňující celkovou strategii firmy.
  • Budeš převádět data na smysluplné poznatky, na jejichž základě poskytneš doporučení managementu daného oddělení, aby se manažeři mohli lépe rozhodovat.
  • Budeš zodpovídat za analýzy skutečných nákladů ve srovnání s rozpočtem.
  • Ve spolupráci s týmem finančního plánování a analýzy budeš sledovat trendy ve výdajích a podporovat expanze nebo iniciativy na snížení nákladů.
  • Čeká tě sjednocování plánovacích a účetních potřeb mezi oddělením Finance a příslušnými odděleními (plánování, předpovědi a modelování alokací).
  • Tvým úkolem bude také vytvoření spolehlivého modelu přesných účetních položek.
  • Poskytneš vedení a podporu účetnímu týmu při přípravě měsíčních skutečných výsledků a plánů.
  • Zapojíš se přehledu měsíčního stavu rozvahy.
  • Těšit se můžeš na úzkou spolupráci s týmem účetnictví a controllingu.
  • Každý den v Notinu je jiný, proto Tě čekají i další ad hoc aktivity.

Jak si Tě představujeme?

  • Už za sebou máš zkušenost v podobné roli nebo ve finančním plánování a analýze.
  • Máš výborný rozhled a znalosti ve financích, HR a business services ve firmě zaměřené na e-commerce.
  • Jsi vynikající analytik/analytička se strategickým uvažováním.
  • Jsi tvořivý/á a samostatný/á s proaktivním přístupem k práci.
  • Není pro Tebe problém vysvětlit čísla "nefinančním jazykem" a předat informace srozumitelným způsobem.
  • Rozumíš potřebám managementu a vedení firmy, máš skvělé komunikační dovednosti.
  • Umíš analyzovat data a vykládat je způsobem, který je srozumitelný pro každého.
  • Zvládáš přizpůsobit se změnám, protože změna je v Notinu jediná jistota.

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Vyladěný adaptační plán a následná školení na míru, včetně možnosti zapojit se do propracovaného leadership programu.
  • Na fajn kolegyně a kolegy, každý den je jiný, často takový, jaký si ho uděláš, takový ho máš.
  • Rychle za sebou můžeš vidět konkrétní výsledky své práce.
  • Balíček benefitů, ve kterém mimo jiné najdeš oblíbené zaměstnanecké slevy, cafeterii, výhodné mobilní tarify, stravenky či MultiSportku.
  • Snažíme se potkávat i mimo práci, máme týmový budget na teambuildingové akce, každý měsíc celofiremní Little Extras, akce jak pro celé oddělení, tak celofiremní vánoční večírek či letní párty.
  • Flexibilní pracovní dobou a možnost home-office považujeme za samozřejmost.
  • A v neposlední řadě budeš mít možnost pracovat v krásných kancelářích v Brně, navržených společností Kyzlink Architects.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Notino
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Team Leader of Finance Business Partners
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 21. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Team Leader of Finance Business Partners ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Notino ještě dnes.