Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Trainee 2024 (energetika)

Brno

Popis pozice
V rámci našeho Trainee Programu absolvujete absolvujete v průběhu 12 nebo 24 měsíců stáže v různých oddělení společnosti **EG.D.** Získáte tak zkušenosti z různých oborů a budete si moct vybrat, který z nich vám nejvíce sedí. Volba stáží se bude odvíjet od vašich schopností, dovedností a zájmů. Podpoříme vaše další vzdělávání, rozvoj, znalost cizích jazyků a získáte svého mentora z řad managementu.

 **Vyberte si směr, který vám sedne**

Náš Trainee Program vám pomůže najít oblast energetiky, která vás bude opravdu bavit a naplňovat. Nabízíme program v těchto oblastech:

* Elektroenergetik tělem i duší

* Elektroenergetik s přesahem do ekonomiky

* Elektrotechnik s kladným vztahem k IT

**O jakou oblast** máte největší zájem nám prosím uveďte v přihlášce.

Pokud vás zajímá něco konkrétního, neváhejte se obrátit na našeho koordinátora programu Davida Kapina.

Kde budete pracovat: Hybridní model
Datum nástupu: září 2024, ale v některých případech se můžeme domluvit i na dříve

**Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?**
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: David Kapin, tel. , email [](mailto:).

Detaily o pracovním místě:
Firma: E.ON
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Trainee 2024 (energetika)
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Trainee 2024 (energetika) ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě E.ON ještě dnes.