Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Strategic Buyer

Brno

Popis pozice

Vítej u nás, kde #NewMe není jen heslo – je to vize! Jsme Notino People, parta lidí s vášní pro beauty a odhodlání posouvat hranice evropské e-commerce na 27 trzích. Notino je jednička v online prodeji parfémů a kosmetiky, s konstantním meziročním růstem 30 % ročně, s miliardovým obratem v eurech!

Každý v Notinu od nás dostane potřebnou podporu, aby se stal novou verzí sebe sama. Hledáme nový talent do naší party – tebe! Proaktivního business orientovaného člověka, který bude svědomitě spravovat své portfolio. Nebudeš pouze doplňovat skladovou zásobu, budeš i hledat příležitosti, jak dosáhnout ideálního výsledku třeba tím, že oslovíš nové dodavatele a získáš lepší nabídky. Přihlas se a objev svůj pravý potenciál v Notinu.

#NewChallenge

Co budeš mít na starosti?

  • Budeš zodpovídat za svěřené portfolio značek a jedním z hlavních úkolů bude zajistit, aby správné zboží bylo ve správný čas u nás na skladě.
  • Starat se budeš také o držení ideální skladové zásoby. Budeš proaktivně vyhledávat nejlepší způsoby, jak toho dosáhnout.
  • Tvoje role bude hodně o komunikaci, budeš komunikovat s dodavateli z celého světa (anglicky, online cally, maily i osobně) a zároveň i s ostatními odděleními v Notinu (sklad, fakturační oddělení, ostatní týmy nákupčích, dodavatelské reklamace, produktové, zákaznická péče).
  • Neustálý monitoring trhu, vyhodnocování nabídek alternativních dodavatelů.
  • Přípravu podkladů pro obchodní jednání i vyjednávání.
  • Zpracování analýz, statistik stavu skladu, predikcí a vyhodnocování kontrolních reportů.
  • Řešení nejrůznějších nestandardních situací nejen s dodavateli.

Jak si tě představujeme?

  • Ideálně máš zkušenosti s nákupní či obchodní pozici. Nepotřebuješ zde letité zkušenosti, pozice je vhodná pro lidi s menší praxí, ale zato s velkým drivem.
  • Komunikace je tvou devízou, dokážeš nenásilně prosadit svůj názor, navázat dobré vztahy, nebojíš se ani vyjednávat a asertivní komunikace ti není cizí.
  • Jsi analytický typ – za čísly vidíš příležitosti, máš business myšlení a baví tě pracovat s Excelem.
  • Angličtina je pro nás must have. Domluvíš se tak dobře, že jsi schopný vyjednávat v angličtině– B2 minimálně (písemně i ústně).
  • Jsi pečlivost sama, neuteče ti žádný deadline, dokážeš si skvěle zorganizovat čas a efektivně prioritizovat zadané úkoly.
  • Jsi týmový hráč a chápeš, že úspěch jednoho = úspěch všech.
  • Máš rád výzvy a práci v neustále se měnícím, dynamickém prostředí.

Za co máš u nás plus?

  • Zkušenost s péčí o dodavatele/klienty.
  • Za znalost e-commerce a beauty trendů.

Co ti můžeme nabídnout?

  • Možnost kariérního růstu v dynamickém prostředí firmy, která je lídrem ve svém odvětví a neustále roste.
  • Odborný rozvoj prostřednictvím školení, konferencí, interních a externích vzdělávacích programů a dalších aktivit.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office (po zkušební době) pro optimální vyvážení pracovního a soukromého života.
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů, včetně 25 dnů dovolené, 2 sick days a systému Cafeterie poskytujícího 1600 Kč měsíčně v prvním roce a 2000 Kč od druhého roku dále, které lze využít na stravenky nebo na pořízení Multisport karty.
  • Slevy na produkty Notina a také slevy u našich partnerů jako jsou Foodora, Samsung, Volkswagen, Infinit Maximus a další.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Notino
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Strategic Buyer
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    141 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Skladník
- Kuřim - PACK PLUS s.r.o.
Skladník
Brno - Spin HR s.r.o.
Pomocní skladníci
- Brno - XION s.r.o.
Sklad • Brno • 2směny
Brno - LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.
Vedoucí skladu
Brno - FICHEMA s.r.o.
Vedoucí linky - jednosměnný provoz
Brno - 30 800 Kč/měsíc - 35 000 Kč/měsíc
Product Manager
Brno - ThreatMark
Zkušební technik, ranní směna (m/ž)
Brno - 32 000 Kč/měsíc - 40 000 Kč/měsíc
Prodavač/ka v Brně Bystrc
Brno - 23 700 Kč - 25 500 Kč
Stavbyvedoucí - Junior
Brno - 35 000 Kč/měsíc - 45 000 Kč/měsíc

Práce Strategic Buyer: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Strategic Buyer?

Práce je nabízena v lokalitě Brno.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Notino.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Strategic Buyer ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Notino ještě dnes.