Stavební projektant/ka - pozemní stavby (55 - 65.000 Kč)

Praha

Náplň práce

  • Zpracování projektové dokumentace staveb
  • Práce v terénu - zaměření současného stavu, jednání se zákazníky
  • Spolupráce s projektanty technologií a dalšími profesemi

Požadujeme

  • SŠ/VŠ se zaměřením na pozemní stavitelství podmínkou
  • Praxe v projektování podmínkou
  • ŘP B; vlastní automobil výhodou
  • MS Office - základy (Word, Excel, Outlook)
  • Dobrá znalost práce v AutoCAD, schopnost pracovat ve 3D výhodou
  • Smysl pro týmovou práci
  • Zájem učit se a rozvíjet, samostatnost, odpovědný přístup

Nabízíme

  • Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti
  • Zajímavé a motivační mzdové ohodnocení
  • Možnost profesního rozvoje
  • Zaměstnanecké výhody
  • Přátelský pracovní kolektiv
  • Možnost částečného úvazku
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha

Detaily o pracovním místě:
Firma: Advantage Consulting, s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Stavební projektant/ka - pozemní stavby (55 - 65.000 Kč)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 55 000 Kč - 65 000 Kč
Nabídka přidána: 29. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Stavební projektant/ka - pozemní stavby (55 - 65.000 Kč) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Advantage Consulting, s.r.o. ještě dnes.