STAVBYVEDOUCÍ (m/ž) SE ZAMĚŘENÍM NA DOPRAVNÍ STAVBY – NADSTANDARDNÍ PODMÍNKY PRAHA S MOŽNOSTÍ UBYTOVÁNÍ

Praha

Máte vzdělání a / nebo praxi v oblasti stavebnictví a lákají Vás dopravní stavby a jejich vedení? Hledáte zároveň změnu / nebo novou příležitost a preferujete dlouhodobou a perspektivní spolupráci?

Pak budeme rádi, pokud nám o sobě dáte vědět a probereme vše osobně!

Víte spíše o někom jiném? Za sdílení nabídky předem děkujeme!

Bližší informace rádi podáme na tel. čísle + 950. Těšíme se na Vás!

CO VÁS ČEKÁ?

  • řízení výstavby stavebních objektů podle projektové dokumentace v souladu s rozhodnutími nebo jinými opatřeními stavebního úřadu
  • zajišťování organizace a provozu staveniště
  • koordinování práce podřízených, stejně tak činností externích dodavatelských firem
  • zajišťování ekonomických a technických parametrů výstavby
  • řízení technologických a pracovních postupů výstavby

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • vzdělání ve stavebním oboru, zájem o dopravní stavby. Velkým plusem je
    autorizace ČKAIT, která je i finančně ohodnocena (Mosty). Není to však
    podmínkou a rádi Vám pomůžeme s její realizací.
  • chuť fungovat na projektech a stavbách
  • flexibilitu a ochotu cestovat
  • řp.sk. B
  • technické myšlení a orientaci

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  •  zázemí stabilního a perspektivního zaměstnavatele na HPP / IČO
  •  mzdu zhruba 60 - 80 tisíc dle individuální domluvy
  •  ubytování a doprava do práce na náklady zaměstnavatele
  •  auto i soukromým účelům
  •  sick days
  •  dovolenou navíc
  •  věrnostní a výkonnostní odměny

Detaily o pracovním místě:
Firma: KEEP-IN-TOUCH s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: STAVBYVEDOUCÍ (m/ž) SE ZAMĚŘENÍM NA DOPRAVNÍ STAVBY – NADSTANDARDNÍ PODMÍNKY PRAHA S MOŽNOSTÍ UBYTOVÁNÍ
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici STAVBYVEDOUCÍ (m/ž) SE ZAMĚŘENÍM NA DOPRAVNÍ STAVBY – NADSTANDARDNÍ PODMÍNKY PRAHA S MOŽNOSTÍ UBYTOVÁNÍ ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě KEEP-IN-TOUCH s.r.o. ještě dnes.