Správce objektu / Údržbář

Hlavní město Praha, Praha

Hledáte stabilní zaměstnání, které je zajímavé a různorodé?

Jste manuálně zruční a nebojíte se manuální práce?

Pokud ano, tak nám zašlete svůj životopis a my se již o vše postaráme!

POPIS POZICE:
  • správce objektu (drobná údržba kanceláří)
  • komunikace s odbornými řemeslníky
  • kontrola provedené práce
  • práce na PC (MS Office)
  • příjem zásilek
  • a ostatní práce s tím spojené

PROFIL KANDIDÁTA:
  • manuální zručnost (žádné požadavky na vzdělání či praxi nejsou)
  • angličtina výhodou (pokud vůbec neumíte anglicky nevadí!)
  • směny: 8 hod / den od pondělí do pátku
  • spolehlivost, loajalita

NABÍZÍME:
  • spolupráce na hlavní pracovní poměr
  • mzda: 40 225 Kč / měsíc
  • 25 dní dovolené + 4 dny sick days
  • Multisport karta
  • příspěvek na životní pojištění
  • stravenky v hodnotě 60 Kč / odpracovaný den
  • lokalita: Karlovo náměstí, Praha

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Řemeslné a kvalifikované technické práce
Pracovní pozice: Správce objektu / Údržbář
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 6. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Správce objektu / Údržbář ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Řemeslné a kvalifikované technické práce