Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Specialista/tka podpory obchodu

Praha

Popis pozice
Generali Česká pojišťovna hledá nového kolegu/kolegyni na pozici Specialista/ka podpory makléřského obchodu.

Pracovní náplň a hlavní odpovědnosti

Budete komunikovat s obchodními partnery (tj. makléři) Generali České pojišťovny
Většinu pracovní náplně strávíte vyhotovováním nabídek
Časté je také vyřizování dotazů makléřů - po telefonu i e-mailu (průmyslové pojištění a pojištění vozidel)
Bez spolupráce s ostatními odděleními pojišťovny (zejména úsek underwritingu) se neobejdete
Pracovat budete v prostředí interních systémů, na které vás důkladně zaškolíme

Požadujeme:

Min. SŠ zakončené maturitou
Příslušná IDD certifikace výhodou
Uživatelskou znalost PC (MS Office)
Zkušenost v pojišťovnictví a v makléřském obchodu výhodou
Velmi dobré komunikační dovednosti
Proklientský přístup je nezbytný
Samostatnost, flexibilitu a pečlivost

Co Vám můžeme nabídnout?

Dlouhodobou spolupráci s perspektivou kariérního růstu. Spousta zaměstnanců je s námi mnoho let.
Know how jedničky na trhu, a to pod hlavičkou pojišťovny, která je TOP ZAMĚSTNAVATELEM na českém trhu.
Odborné zaškolení. Budete mít k dispozici zkušené kolegy, kteří vám vše rádi vysvětlí a v prvních měsících vás vším provedou.
Zázemí mezinárodní skupiny Generali a s tím spojené velké možnosti rozvoje a vzdělávání.

… a samozřejmostí jsou rozsáhlé zaměstnanecké benefity jako:

32 DNÍ VOLNA: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního a osobního volna a 2 dny na dobrovolnictví.
CAFETERIE: Bonus ve výši 12 000 Kč/rok. Benefitní systém Cafeterie vám přináší možnost relaxace, vzdělávání, dovolených, ale i péče o vaše zdraví. A to se vždy hodí!
STRAVENKOVÝ PAUŠÁL: Papírovým stravenkám již odzvonilo. Proto přispíváme 107 Kč za každý odpracovaný den přímo k vaší čisté mzdě.
VZDĚLÁVÁNÍ: Vzdělávání prostřednictvím online platforem – Speex vám poskytuje flexibilní a interaktivní výuku angličtiny, Digiskills pomáhá zlepšit základní digitální znalosti, v rámci online knihovny Bookport máte přístup k širokému spektru knih a vzdělávací platforma Seduo.cz nabízí videokurzy vedení špičkovými lektory. Také provozujeme talentové programy, podporujeme reskilling a každoročně pořádáme firemní Festival rozvoje zaměstnanců!
POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU: U nás „kovářova kobyla bosa nechodí!“ Máme pro vás životní pojištění v rámci pracovní smlouvy a slevy na produkty skupiny až do výše 50 %.
ABY NEBYLA NUDA: Multisport karta, běžecký klub, interní sportovní ligy, slevy u třetích stran nebo za kulturou se slevou.

Doplňující informace :

Pracoviště: České Budějovice
Nástup: dle dohody, ideálně září 2024

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

## Benefits
- Mobilní telefon
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Kafetérie
- Zdravotní volno/sickdays
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce

Detaily o pracovním místě:
Firma: Generali Česká pojišťovna
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Specialista/tka podpory obchodu
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 20. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista/tka podpory obchodu ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Generali Česká pojišťovna ještě dnes.