Specialista půjčovny - 1 směna, bonusy #SgHGw

Praha

Náplň práce:
Pokud se rádi doma pouštíte do stavby nebo kutilství a chcete tuto vášeň přenést i do pracovního života, jste tím, koho hledáme! Staňte se specialistou půjčovny a zároveň prodejcem stavebního materiálu v jedné osobě! Budete odměněni zajímavým finančním ohodnocením, jednosměnným provozem a dalšími skvělými benefity a přátelského kolektivu. A co je nejlepší? Vše vás rádi naučíme!

Náplň práce
- příjem a výdej zboží
- obsluha a pomoc zákazníkům

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení
- jednosměnný provoz
- dovolená 5 týdnů
- systém Cafeteria
- příspěvek na penzijní připojištění
- stravenky 150 Kč
- přátelský kolektiv

Požadujeme:
- znalost práce na PC
- zkušenosti na obdobné pozici

Detaily o pracovním místě:
Firma: INDEX NOSLUŠ s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Specialista půjčovny - 1 směna, bonusy #SgHGw
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 37 000 Kč
Nabídka přidána: 23. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Specialista půjčovny - 1 směna, bonusy #SgHGw ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě INDEX NOSLUŠ s.r.o. ještě dnes.