Zástupce zákaznických služeb

Praha hl.m., Praha

POPIS POZICE:
Zajímalo by Vás pracovat pro společnost, jejíž poslání je zdravá výživa? Máte zkušenost v poskytování zákaznického servisu a chcete se v něm nadále rozvíjet?

Těšíme se na Vás!

Jako ZÁSTUPCE ZÁKAZNICKÝCH SLUŽEB bude Vaší zodpovědností vedle standardního servisu telefonickou a online formou, také participace na odborných schůzkách pro zákazníky a jejich mentorování.

Na pozici Vás čeká rozmanitý soubor aktivit:

- komunikace se zákazníky a jejich podpora, efektivní řešení všech interakcí se zákazníky a zajištění pozitivního výsledku v rámci jejich potřeb
- zajištění včasné a efektivní odpovědi na dotazy zákazníků obdržené prostřednictvím všech komunikačních kanálů
- přesné a včasné zpracování objednávek a dalších administrativních činností
- podpora při zavádění nových projektů, včetně shromažďování požadavků, uživatelského testování, školení a implementace
- podpora při koučování a vzdělávání nových členů
- poskytování poradenství, informovanosti a školení, které podporují obchodní růst, informovanost zákazníků, prodejní a marketingové iniciativy a cíle společnosti
- spolupráce s ostatními odděleními, práce v týmu
- efektivní využívání interních a externích školicích materiálů
- účast na členských schůzkách se zákazníky, prodejních aktivitách
- návštěvy členů v terénu podle potřeby jako zástupce společnosti

BENEFITY:
roční finanční bonus
25 dní dovolené
5 sick days
Stravenky
Penzijní připojištění
Multisport karta
Sleva na produty společnosti

POŽADAVKY:
- zkušenost v zákaznickém servisu
- touha překonávat očekávání zákazníků a nadšení pro pozitivní přínos týmu
- vynikající verbální a písemné komunikační dovednosti
- plynulá čeština a dobrá znalost anglického jazyka
- učenlivost a rychlá adaptace
- sebemotivující osobnost s velmi dobrými organizačními schopnostmi a schopností multitaskingu
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- radost přístup se schopností pozitivně ovlivňovat a motivovat

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Pracovník podpory zákazníků
Pracovní pozice: Zástupce zákaznických služeb
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč
Nabídka přidána: 20. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    6 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Zástupce zákaznických služeb ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Pracovník podpory zákazníků