Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

SPECIALISTA/KA OCEŇOVÁNÍ ŽIVOTNÍCH A ÚRAZOVÝCH RIZIK-UNDERWRITING

Praha

Popis pozice
Chcete se podílet na procesu stanovení podmínek sjednaného pojištění v souvislosti se zdravotním stavem klienta? Máte chuť se vzdělávat v medicínské oblasti? Zajímáte se o přímý pozitivní dopad vaší práce na životy lidí? Oceňování životního a úrazového pojištění je odvětví, kde vidíte perspektivu pro svou kariéru a stabilitu zaměstnání? Pak jste tady správně ?.

Co u nás budete dělat?

* Posuzovat zdravotní stav klientů při uzavírání životních a úrazových rizik.
* Písemně a telefonicky komunikovat s obchodníky, případně i klienty.
* Posuzovat přijatelnost klientů do pojištění na základě zdravotního stavu dle směrnice zajistitele a platných předpisů.
* Konzultovat se smluvními lékaři.
* Zpracovávat dotazy obchodníků ke sjednaným pojistným smlouvám.
* Aktivně se podílet na tvorbě procesů.

Co očekáváme?

* SŠ vzdělání s maturitou ve zdravotnictví – vhodné i pro absolventy.
* Aj (středně pokročilá) čtení dokumentů.
* Velmi dobrá orientace při práci na PC – Word, Excel, Outlook, Teams.
* Pečlivost, samostatnost a dobré komunikační schopnosti.
* Vítáme zájem o rozšiřování znalostí a učení se novým věcem.

Je upřednostňována praxe:

* zdravotnictví (graduovaný zdravotní ošetřující personál)
* pojišťovnictví na pozici specialista oceňování životních rizik (životní a úrazová rizika).

Co Vám můžeme nabídnout?

* PŘÁTELSKÝ TÝM kolegů, o které se můžete vždy opřít, a fajn šéfa k tomu.
* ODBORNÉ ZAŠKOLENÍ s propracovaným adaptačním plánem s možností interního vzdělávání.
* PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ je příjemné a udržitelné, včetně relaxačních zón, živé zeleně, koutků s kávou a třeba i posilovnou.
* MEZINÁRODNÍ SKUPINA GENERALI nabízí možnost dlouhodobé spolupráce a s tím spojené velké možnosti rozvoje, vzdělávání a kariérního růstu.
* MOBILNÍ TELEFON A NOTEBOOK jsou samozřejmostí k tomu, abyste mohli být plně flexibilní.

Benefity:

* 32 DNÍ VOLNA: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního a osobního volna a 2 dny na dobrovolnictví! Protože víme, že odpočinek je potřeba.
* ODBORNÉ ZAŠKOLENÍ s propracovaným adaptačním plánem. Máme pro vás připravený propracovaný systém interního vzdělávání.
* MOŽNOST SMARTWORKING: Pracujete raději z kanceláře nebo oceníte kombinaci s prací z domova po domluvě s manažerem.
* CAFETERIE: Bonus ve výši 12 000 Kč/rok. Benefitní systém Cafeterie vám přináší možnost relaxace, vzdělávání, dovolených, ale i péče o vaše zdraví. To se hodí!
* STRAVENKOVÝ PAUŠÁL: Papírovým stravenkám již odzvonilo. Proto přispíváme 107 Kč za každý odpracovaný den přímo k vaší čisté mzdě.
* POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU: U nás „kovářova kobyla bosa nechodí!“ Máme pro vás životní pojištění v rámci pracovní smlouvy a slevy na produkty skupiny, až do výše 50 %.
* ABY NEBYLA NUDA: Běžecký klub, interní sportovní ligy, slevy u třetích stran a za kulturou se slevou.

Doplňující informace:

Místo pracoviště: Budova BB Centrum Beta, centrální části areálu Brumlovka na Praze 4.
Spolupráce: pracovní poměr, plný úvazek
Termín nástupu: ihned

Rádi vaše otázky zodpovíme telefonicky ještě před účastí na případném pohovoru. Následně si u našeho setkání přátelsky popovídáme o možnostech, které vás u nás čekají.

Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.

## Benefits
- Bonusy/prémie
- Mobilní telefon
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Kafetérie
- Zdravotní volno/sickdays
- Možnost občasné práce z domova
- Firemní akce
- Individuální rozvržení pracovní doby

Detaily o pracovním místě:
Firma: Generali Česká pojišťovna
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: SPECIALISTA/KA OCEŇOVÁNÍ ŽIVOTNÍCH A ÚRAZOVÝCH RIZIK-UNDERWRITING
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 7. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    12 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SPECIALISTA/KA OCEŇOVÁNÍ ŽIVOTNÍCH A ÚRAZOVÝCH RIZIK-UNDERWRITING ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Generali Česká pojišťovna ještě dnes.