Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Pojistný matematik pro životní pojištění (m/ž)

Praha

Popis pozice
Baví tě matematika a logika a zároveň práce s lidmi? Chceš se podílet na tvorbě matematických modelů pro největší životní pojišťovnu na českém trhu, zkoumat profitabilitu produktů a podílet se na tvorbě finančního plánu? A vedle porozumění čísel Tě láká převzít za dílčí výstupy odpovědnost, interpretovat výsledky, spolupracovat s ostatními útvary a koordinovat činnosti týmu? Máme volnou židli :)

Jsme osmičlenný tým pojistných matematiků a hledáme k sobě kolegyni nebo kolegu, které bude bavit pojistná matematika jako nás. Můžeš, ale nemusíš, mít zkušenosti na obdobné pozici. Máme propracovaný adaptační plán a každému jsme připraveni poskytnout kvalitní zaškolení, které umožní rozvíjet jeho schopnosti. Zároveň hledáme člověka, který by se po zapracování (horizont 1-3 roky) nebál převzít roli teamleadera pro dílčí činnosti.

Čím se u nás hlavně zabýváme:

* Tvoříme model finančních toků životního pojištění
* Analyzujeme výstupy a interpretujeme je pro různá užití (profitabilita, rizikovost, výhled)
* Pracujeme na analýzách portfolií, zkoumáme ziskovost nového obchodu, vytváříme vstupy pro IFRS 17
* Připravujeme podklady pro finanční plánování
* Poskytujeme servis kolegům, kteří využívají naše modely pro další účely v rámci pojišťovny (Solvency II, ALM, účetnictví)
* Nejde nám jen o suchá čísla, ale také o jejich interpretaci, proto se jim snažíme co nejlépe rozumět
* Pracujeme i pro sesterskou pojišťovnu ČPP a tak pokrýváme více než třetinu trhu v ČR

Jak si tě ideálně představujeme:

* Máš vystudovanou VŠ matematického nebo ekonomického zaměření
* Máš velmi dobré logické a analytické myšlení, nebojíš se vymýšlet nové věci
* Umíš příjemně a férově komunikovat, jsi týmový hráč
* Velmi dobře ovládáš MS Office, zejména Excel
* Už jsi někdy programoval v nějakém programovacím jazyku a bavilo tě to
* Už jsi někdy vedl menší tým, nebo by Tě to lákalo
* Praxe na obdobné pozici a/nebo znalost SW Prophet je tvou výhodou, nikoli však podmínkou
* V angličtině porozumíš textu a ovládáš písemnou podobu jazyka
* Máš motivaci se dál vzdělávat a profesně růst

Co ti nabídneme:

* Atraktivní práci v týmu zkušených kolegů, kteří se rádi podělí o své znalosti a a kvalitně Tě zaškolí
* Práci v moderní budově v Praze v Karlíně, v blízkosti metra Florenc
* 32 dnů volna v roce (25 dnů dovolené + 5 volných dnů + 1 charitativní den + 1 den péče)
* Flexibilní pracovní doba + možnost práce na dálku
* Cestovní pojištění zdarma, nadstandardní příspěvek na penzijní připojištění (až 1.000 Kč měsíčně) a životní pojištění (až 3.150 Kč měsíčně), těšit se můžeš také na velké slevy na naše produkty a na produkty našich obchodních partnerů
* V rámci bonusového programu Cafeterie dostaneš ročně 12.000 Kč (v benefit bodech) a to, jak je uplatníš, je jen na vás (sport, relax, kultura, dovolená, pobyty, apod.)
* Dotovaná karta MultiSport za 760 Kč měsíčně
* Stravenky v hodnotě 150 Kč/den (Kooperativa přispívá 125 Kč) - v Praze máme vlastní jídelnu, bistro a kavárnu
* Interní i externí kurzy (IT a jazykové kurzy), firemní kouč a psycholožka, využít můžeš i naši firemní knihovnu
* Rozvojové a sportovní akce, zdravotní a preventivní programy, jóga, masáže
* Za doporučení nového kolegy vás oceníme až 30.000 Kč
* Jízdu na sdílených kolech Nextbike zdarma
* Zaměstnanecký mobilní tarif, pracovní telefon a notebook je dnes již samozřejmost

Detaily o pracovním místě:
Firma: Kooperativa
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Pojistný matematik pro životní pojištění (m/ž)
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 21. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Pojistný matematik pro životní pojištění (m/ž) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Kooperativa ještě dnes.