Servírka / Číšník

Praha

O nás

Národní muzeum je prestižní instituce s bohatou historií a vášnivým závazkem k poskytování kvalitních kulturních zážitků. Naše bistro je nedílnou součástí muzejního komplexu, která nabízí svěží kulinářské zážitky pro návštěvníky, kteří se chtějí odpočinout a načerpat energii během své návštěvy.

Náplň práce:

Hledáme dynamickou a přátelskou osobnost na pozici servírky v našem bistru. Servírka bude zodpovědná za poskytování vynikajícího zákaznického servisu, přijímání objednávek a udržování čistoty prostoru. Tato pozice vyžaduje schopnost práce v rychlém tempu a komunikativní přístup k návštěvníkům.

Co od Vás očekáváme:

- Předchozí zkušenosti v oblasti pohostinství

- Komunikativnost a přátelský přístup k návštěvníkům.

- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

- Schopnost pracovat v rychle se měnícím prostředí a zůstat klidný(á) i v náročných situacích.

- Spolehlivost a týmový duch

Co Vám můžeme nabídnout:

- Možnost rozvoje dovedností v oblasti pohostinství a komunikace.

- Možnost využívat zaměstnanecké výhody, jako je strava zdarma, slevy na vstupy do muzea, , příspěvek na multisport kartu

- Možnosti kariérního růstu: Existují příležitosti k dalšímu vzdělávání, specializaci a postupu v rámci organizace

- Práce v přátelském týmu

- Příjemná pracovní doba 8:30 - 19:00 (otevírací doba bistra 9:30 - 19:00)

- Možnost přivýdělku na cateringových akcí

Benefity

  • Kariérní růst
  • Příspěvek na sport

Detaily o pracovním místě:
Firma: Royal Catering s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Servírka / Číšník
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 38.000 – 42.000 Kč
Nabídka přidána: 4. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Servírka / Číšník ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Royal Catering s.r.o. ještě dnes.