Senior účetní - Praha - Hostivař

Praha

Nabídka:

Požadavky: Pro jednu z největších a nejúspěšnějších mezinárodních společností vyrábějících

kancelářský nábytek hledáme fajn kolegu či kolegyni na pozici Senior účetní. Společnost staví svůj dosavadní úspěch stavíme zejména na dobrých lidech, kteří s sebou přinášejí každý den úsměv, cenné zkušenosti a vědomosti, a také spoustu dobrých nápadů.

Líbilo by se Vám stát se součástí takového týmu? Pak nám zašlete Váš životopis.

Na jakou práce se můžete těšit?

Po úvodním zapracování a základní orientaci v našich softwarech (účetní a podnikový) bude Vaším úkolem samostatně plnit úkoly v rámci přidělené agendy účetnictví společnosti pro britskou pobočku. Jde o týmovou pozici, kdy budete mít možnost uplatnit své předchozí zkušenosti a zároveň se naučit novým věcem.

Pracovní náplň (příklady):

   •  účtování došlých režijních faktur

   •  kontrola DPH na vstupu u účtovaných dokladů, příprava podkladů pro přiznání k DPH

   •  v oblasti přijatých a vydaných faktur

   •  účtování interních dokladů a přidělených závěrkových operací

   •  zpracování měsíčních přehledů režijních nákladů a porovnání proti plánu

   •  příprava a export platebních příkazů

   •  účtování bankovních pohybů, párování přijatých a vydaných plateb

   •  správa odběratelského saldokonta a související činnosti

   •  účtování mezd (na základě výstupu od externí mzdové firmy)

   •  kontrola vyúčtování přijatých záloh

   •  kontrola a účtování pravidelných dohadných položek a rezerv

   •  příprava podkladů pro výpočet kvartálních opravných položek k pohledávkám

   •  správa přidělených rozvahových účtů – inventarizace

   •  příprava podkladů pro účely auditu, daní a jiných kontrol

Co budete k práci potřebovat?

   •  praxi v podvojném účetnictví

   •  znalost českých účetních standardů a účetních principů

   •  SŠ/SOŠ ekonomické vzdělání

   •  komunikativní znalost anglického jazyka výhodou, min. pasivní znalost

   •  ochota učit se novým věcem, a odolnost vůči dynamice této práce - uzávěrky

   •  organizovanost

A co za odvedenou práci nabízíme?

   •  firemní benefity a že jich není málo: bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na

   •  penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na

   •  stravování, firemní kantýna,

   •  dovolená 5 týdnů,

   •  vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání

   •  firemní akce

   •  perspektivní pracovní uplatnění v nadnárodní společnosti

   •  příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv

   •  možnosti seberealizace i v dalších oblastech Financí

   •  nástup dohodou

Pošlete nám své CV! Těšíme se na Vás.

Detaily o pracovním místě:
Firma: mBlue Czech, s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Senior účetní - Praha - Hostivař
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 12. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Senior účetní - Praha - Hostivař ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě mBlue Czech, s.r.o. ještě dnes.