Ředitel pobočkové sítě v ČR - služby technického charakteru

Hlavní město Praha, Praha

Máte zkušenosti jako ředitel / manažer / vedoucí pobočkové sítě, která poskytovala služby technického charakteru (např. servisy automobilů či strojů), případně z non-food retailu (např. DIY, stavebniny) ve velkém regionu (ideálně v rámci celé ČR)?

Hledáte změnu, nebo novou pracovní příležitost ?

Bydlíte, (nebo jste připraveni se přestěhovat) v Praze a jejím okolí ?

Ozvěte se, mám pro vás zajímavou pozici !

POPIS POZICE:

V této pozici budete zodpovědný/á za bezproblémové fungování pobočkové sítě společnosti na teritoriu celé ČR.

Povedete několik desítek lidí prostřednictvím vedoucích jednotlivých poboček, budete budovat a rozvíjet týmy na pobočkách

Budete garantovat a dále rozvíjet kvalitu poskytovaných služeb na pobočkách, maximální spokojenost zákazníků a efektivita provozu budou vaše hlavní mety.

Budete úzce spolupracovat s dalšími týmy ve společnosti, zejména s oddělením obchodu a servisu

Vašim nadřízeným bude ředitel společnosti

PROFIL KANDIDÁTA:

Pro váš úspěch je nezbytné mít :

  • aktivní dobrou znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s provozním řízením větší pobočkové sítě (i menších provozoven) ideálně technického charakteru (DIY, stavebniny, servisní střediska apod.) na území ČR.
  • manažerské schopnosti, leadership, zodpovědnost
  • kancelář firmy je v Praze, je třeba počítat s převážnou přítomností v sídle společnosti

NABÍZÍME:
  • příležitost uplatnit se na klíčové pozici ve významné mezinárodní společnosti
  • finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
  • automobil i pro soukromé účely
  • atraktivní bonusový systém a řadu dalších benefitů

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Retail
Služby
Pracovní pozice: Ředitel pobočkové sítě v ČR - služby technického charakteru
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 18. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Ředitel pobočkové sítě v ČR - služby technického charakteru ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Retail
Služby