Obchodně-technický manažer / manažerka

Praha hl.m.

MERCOM COMPONENTA s.r.o.

Jsme česká rodinná firma, která od poloviny devadesátých let zaujímá na českém a slovenském trhu v oblasti bezpečnostních aplikací a automatizace v průmyslu významnou pozici.

Více informací o společnosti naleznete na www.mercom.cz.

Náplň práce:

• tvoření cenových nabídek, jednoduché kalkulace

• vyhledávání a dlouhodobá péče o zákazníky

• identifikace potřeb zákazníků

• dohled na zpracování obchodních případů od poptávky až po zaplacení zakázky

• příprava obchodních a technických podkladů

• zpracování požadavků zákazníka

• vypracování technických řešení a obchodních nabídek

• pravidelný kontakt se zákazníky a vyjednávání obchodních podmínek

• realizace hodnocení obchodních případů

• kontakt se zahraničními dodavateli a vyjednávání nákupních podmínek

• účast na zahraničních školeních a výstavách

Nabídka: • HPP na dobu neurčitou

• 5 týdnů dovolené

• mobilní telefon

• notebook

• služební automobil

• práce v zavedené prosperující firmě

• možnost seberealizace a rozšiřování pracovních dovedností

• práce v úspěšném kolektivu

• nadprůměrné finanční ohodnocení dle schopností a zkušeností

• odměny dle osobních a firemních výsledků

• pravidelná školení v zahraničí

Místo práce: Praha 9 - Letňany

Termín nástupu: dle dohody

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu:

Pro bližší informace volejte na tel.: - Barbora Vaněčková.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 12. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Požadavky: • SŠ/VŠ vzdělání - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme

• znalost MS Office - Excel, Word (základní praktické funkce)

• znalost AJ a/nebo NJ - výhodou

• spolehlivost, flexibilitu a vysoké pracovní nasazení

• komunikativnost, odpovědnost, týmovou spolupráci

• přátelské, seriózní a odborné vystupování

• ŘP sk. B

Detaily o pracovním místě:
Lokalita: Praha hl.m.
Pracovní pozice: Obchodně-technický manažer / manažerka
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 12. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha hl.m. - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodně-technický manažer / manažerka ve městě Praha hl.m.? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.