Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Real Estate Specialista/ka (administrativa)

Praha

Popis pozice

Máte chuť:

* vytvářet nájemní smlouvy, smlouvy budoucí, různé dohody související s pronájmem prostor, dodatky smluv a ostatní korespondenci
* jednat/komunikovat se smluvními stranami po celou dobu životnosti smluvního vztahu
* zajišťovat komunikaci napříč interních i externích dotčených stran (právní oddělení, bezpečnost, řízení rizik apod.)
* vyjednávat obchodní podmínky s pronajímateli prostor (tj. města, obce, developerské spol., fyzické osoby, firmy)
* přenášet obsah smluv do systému SAP REM, udržovat aktuálnost údajů zadaných v systému, provádět jejich změny
* v rámci ročních bilančních prací se podílet na tvorbě dohadných položek
* řešit ad hoc situace v souvislosti s pronajatými prostorami

Budeme si rozumět, pokud:

* máte zkušenosti s tvorbou různých druhů smluv v oblasti majetkového práva
* máte výbornou gramatickou znalost českého jazyka
* máte VŠ vzdělání nebo SŠ s maturitou s praxí 3 roky a více
* v tomto oboru se orientujete v oblasti komerčních a nekomerčních nemovitostí vč. bytů
* umíte se orientovat v projektové dokumentaci (čerpat podklady z dokumentace do nájemní smlouvy)
* máte povědomí v oblasti majetkového práva, daně z příjmu a DPH v souvislosti s pronájmem prostor
* dobře ovládáte práci s MS Office (znalost SAP výhodou)
* umíte pracovat s veřejnými registry (Katastr nemovitostí, RUIAN, Justice.cz, Registr smluv)
* věnujete pozornost detailům a jste pečlivý/á, samostatný/á
* preferujete administrativní činnosti v officu (nejedná se o terénní pozici)
* jste komunikativní a týmový hráč/ka

U nás získáte:

* možnost rozvíjet svůj profesní i osobní potenciál pomocí vzdělávacích programů šitých na míru
* pracovat v přátelském a inspirativním týmu, od něhož se toho můžete hodně naučit
* možnost vybrat si z široké nabídky volnočasových a finančních benefitů
* motivující platové ohodnocení včetně nadstandardních zaměstnaneckých výhod

Detaily o pracovním místě:
Firma: Česká spořitelna
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Real Estate Specialista/ka (administrativa)
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    32 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Real Estate Specialista/ka (administrativa) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Česká spořitelna ještě dnes.