Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

PRÁVNÍK/PRÁVNIČKA RL - REAL ESTATE

Praha

Popis pozice
Společnost Raiffeisen – Leasing, s.r.o., působí na trhu od roku 1994 a je součástí finanční skupiny Raiffeisenbank. Navazuje na více než 140 letou tradici v poskytování komplexní nabídky finančních produktů fyzickým osobám, malým a středním firmám i korporátním klientům. Právě nyní hledáme nového kolegu/novou kolegyni do našeho týmu pro financování nemovitostí.

U nás je to o vás? SAMOZŘEJMĚ!

Co vás na této pozici čeká?

* Právní podpora aktivit společnosti v oblasti financování nemovitostí
* Aktivní spolupráce při zpracování obchodních případů včetně revize smluvní dokumentace a ohodnocení právního rizika transakcí
* Řešení problémových obchodních případů ve spolupráci s ostatními odděleními společnosti i externisty
* Právní podpora správního a stavebního oddělení a oddělení vlastního developmentu
* Komunikace s externími advokátními kancelářemi a jejich koordinace
* Právní podpora společnosti ve všech dalších oblastech včetně oblastí nespadajících do běžných obchodních aktivit společnosti

Pozice vám sedne, pokud:

* Máte ukončené VŠ vzdělání na právnické fakultě
* Je Vaše předchozí právní praxe alespoň 3 roky (praxe v advokacii bude vaší výhodou)
* Máte rozsáhlejší zkušenost v nemovitostech, závazcích, úpadkovém právu a ve společensko-právních věcech
* Máte uživatelskou znalost MS Office (Word, Outlook, základy Excel), Beck-online
* Máte vysokou odolnost vůči stresu a ochotu se učit nové věci
* Jste samostatný/á, důkladný/á s organizačními a komunikačními dovednostmi
* Máte znalost anglického jazyka na dobré úrovni

Na co se můžete těšit?

* Na zajímavou práci v perspektivní společnosti, která je v dané oblasti leaderem trhu
* Na flexibilitu a po zapracování pravidelný Home Office (práce vhodná i pro kandidáty s dětmi, kteří chtějí dosáhnout svůj work-life balance)
* Na možnost zkráceného úvazku (až 0,75)
* Kromě 5 týdnů dovolené budete mít ještě 3 extra volné dny. Další extra volno je vám k dispozici pro významné životní události. Samozřejmostí jsou extra volné dny za loajalitu či možnost 4 dnů studijního volna. Čím déle budete s námi, tím více volna budete mít
* Získáte kredit do benefitní peněženky, který můžete utrácet flexibilně za to, co vás těší – stravenky, cestování, kulturu, sport a mnohé další. Dostanete každý rok 29.000 Kč, po 3 letech se příspěvek zvedne na 36.000 Kč
* Výhodnější úvěr, hypotéka nebo leasing? SAMOZŘEJMĚ. Jako člen rodiny Raiffeisenbank máte výhodnější podmínky u našich vlastních i partnerských produktů a služeb
* Zvýhodněná karta MultiSport, výhodnější mobilní tarif nebo odměna za doporučení nové kolegyně či kolegu jsou samozřejmostí
* Nástup možný ihned

Zaujala vás naše nabídka? Tak se neváhejte přihlásit!

Těšíme se na setkání s vámi.

Více se o nás můžete dozvědět i na našem profilu na www.atmoskop.cz

Detaily o pracovním místě:
Firma: Raiffeisenbank
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: PRÁVNÍK/PRÁVNIČKA RL - REAL ESTATE
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 25. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    10 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici PRÁVNÍK/PRÁVNIČKA RL - REAL ESTATE ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Raiffeisenbank ještě dnes.