Procesní inženýr

Brno

Náplň práce

  • zodpovědnost za plynulý chod výroby - CNC obrábění
  • optimalizace a aktualizace technologických a výrobních postupů
  • spolupráce při realizaci výrobních změn a zavádění nových výrobků
  • aplikace nástrojů štíhlé výroby
  • správa výrobních dat ve výrobním systému
  • komunikace s kolegy a zákazníky z celého světa
Váš profil
  • SŠ / VŠ technického směru
  • ideálně zkušenost na podobné pozici ve výrobní společnosti, ideálně strojírenské
  • schopnost číst a porozumět technickým výkresům
  • alespoň základní znalost angličtiny
  • technické a analytické myšlení
  • preciznost, samostatnost a zodpovědnost
Naše nabídka
  • práce ve stabilní zahraniční společnosti
  • základní mzda + pravidelné odměny
  • doba neurčitá
  • jazykové vzdělávání
  • možnost profesního i kariérního růstu
  • příspěvek na životní/penzijní připojištění
  • stravenky
  • Multisport karta
  • zvýhodnění mobilní tarif
  • 5 týdnů dovolené

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

  • stravenky

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Brno
Odvětví práce: Strojírenství a Engineering
Pracovní pozice: Procesní inženýr
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 12. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Procesní inženýr ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.