Práce ve výrobě Kuřim - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK, MZDOVÝ RŮST

Kuřim

O nás

LIKOV ... Jsme firma s třicetiletou historií a pevnou pozicí na trhu, která se specializuje na výrobu stavebních profilů do zateplovacích systémů a prodej dalšího stavebního příslušenství.

Hledáte stabilní a dlouhodobou práci ve výrobě s možností finančního růstu?

Jste manuálně zručný/á?

Záleží vám na výsledku vaší práce?

Právě hledáme operátora výrobní linky stavebních profilů na denní směny. Zkušenosti s obsluhou výrobních linek nebo strojů jsou velkou výhodou, nikoli podmínkou. Potřeba je dobrý zdravotní stav, manuální zručnost a zodpovědný přístup k práci.

Čeká vás přátelský tým, vstřícná atmosféra a jistota pravidelného příjmu. Pro uchazeče bez předchozích zkušeností máme vytvořený systém zaškolení, který vám umožní rychlý start v nové práci. Zakládáme si na jasných podmínkách a férové komunikaci. Zaručíme pevnou pracovní dobu a jasně stanovené směny.

Náplň práce:

  • zodpovídáte za základní nastavení výrobní linky
  • obsluhujete linku a pracujete s výrobním materiálem i konečnými výrobky

Dvanáctihodinové směny jsou pouze denní, s pracovní dobou od 6 do 18 hod. V krátkém týdnu jsou pracovní dny pouze středa a čtvrtek. V dlouhém týdnu jsou pracovní dny pondělí, úterý, pátek, sobota a neděle. Celkem pracujete 14-17 směn v měsíci.

Co za práci získáte:

  • nástupní mzdu 30 000 Kč - 35 000 Kč (dle počtu směn v měsíci)
  • můžete se naučit se na dalších typech výrobních linek a díky vyšší odbornosti váš plat vzroste o dalších až 10 000 Kč
  • náborový příspěvek ve výši 30 000 Kč
  • vyplácíme pololetní a roční prémie a získáte týden dovolené navíc
  • naše jídelna nabízí výběr z pěti jídel – na obědy dostáváte příspěvek
  • levnější telefonování pro rodinu a blízké

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování

Detaily o pracovním místě:
Firma: LIKOV s.r.o.
Lokalita: Kuřim
Pracovní pozice: Práce ve výrobě Kuřim - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK, MZDOVÝ RŮST
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    7 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Kuřim - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Práce ve výrobě Kuřim - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK, MZDOVÝ RŮST ve městě Kuřim? Pošlete svůj životopis firmě LIKOV s.r.o. ještě dnes.