Oracle Database Administrator

Hlavní město Praha, Praha

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost působící ve financích, hledáme Oracle Database Admina se zkušenostmi s Oracle DB 19c. Budete mít klíčovou roli při správě a optimalizace databázové infrastruktury a možnost neustále naše systémy posouvat na vyšší úroveň co se týče výkonnosti, ale i spolehlivosti.

Hledáme někoho kdo již má alespoň nějaké zkušenosti s administrací Oracle, ale zároveň přikládáme stejnou váhu osobnosti a je pro nás stejně kritické zapadnout do týmu, protože vše ostatní jsme schopni Vás naučit.

POPIS POZICE:

Budete mít na starost správu naší Oracle DB 19c a infrastruktury kolem ní s tím, že jsme schopni většinu věcí v případě potřeby naučit.

  • Správa, údržba a monitoring databázíOracle(RAC)
  • Zálohování databáze (RMAN, ZDLRA)
  • SprávaOracleGoldenGate
  • SprávaOracleClusterware
  • Správa OS Linux
  • Podpora on-call - střídání po týdnech s kolegy v týmu - jedná se obvykle o jednotky hovorů měsíčně

PROFIL KANDIDÁTA:

Je kritické mít zkušenosti s administrativou Oracle DB 19c a orientovat se v prostředí Linuxu. Vše ostatní jsme schopni naučit.

  • Pokročilé administrační schopnosti Oracle DB 19c
  • Zkušenosti se správou nebo alespoň orientací v OS Linux
  • Plynulá čeština/slovenština a středně pokročilá angličtina

Výhodou je pak

  • Zkušenosti s nastavením a správou systému Oracle RAC a Data Guard
  • Zkušenosti se správou Oracle GoldenGate
  • Zkušenosti se správou Oracle Exadata a ZDLRA

NABÍZÍME:
  • roční bonus do výše 10%
  • příspěvek 7000,- Kč ročně na dovolenou, sport aj.
  • hybridní pracovní režim (1-2 dny v týdnu na HO)
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené + 5 dodatečných dnů volna
  • stravenky v hodnotě 150,- Kč za odpracovaný den plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • možnosti jazykových kurzů v případě potřeby
  • péči o duši: neomezená možnost využití služeb Soulmio (možnost online anonymních konzultací s psychoterapeuty)
  • online lékařská poradna uLékaře
  • občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Infrastructure
IT správa
Pracovní pozice: Oracle Database Administrator
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 20. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Oracle Database Administrator ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Infrastructure
IT správa