Obsluha výdejního okénka v Café Savoy

Praha

O nás

Café Savoy najdete na pražském Újezdu. Ráno k nám chodí hosté na bohaté snídaně, večer na klidnou večeři a celý den na výběrovou kávu a zákusky z naší vlastní cukrárny. Jsme oblíbeným místem českých i zahraničních hostů, takže je u nás pořád rušno.

I proto máme výdejní okénko, kde si hosté, kteří pospíchají, mohou koupit kávu, zmrzlinu, zákusky nebo pečivo s sebou – a hledáme někoho, kdo bude všechny tyto dobroty hostům prodávat.

Náplň práce:

Dáme vám na starost celý provoz výdejního okýnka, které bude vaším vlastním královstvím. Budete v něm:

  • prodávat a nabízet náš sortiment
  • vydávat zákusky a zmrzlinu
  • spravovat objednávky z e-shopu a Woltu
  • mít odpovědnost za přijímání plateb
  • udržovat čistotu a pořádek
  • hlídat množství obalového materiálu
  • komunikovat s týmem kuchyně, placu a cukrárny
  • mít odpovědnost za zadávání objednaných dortů a zákusků do kalendáře

Co se vám u nás bude hodit:

Kromě empatie a prozákaznického přístupu nepožadujeme nic zvláštního – jen zdravotní průkaz a dobrou angličtinu. Všechno ostatní vás rádi naučíme.

Pokud se rádi staráte o druhé a je pro vás důležité, s jakým pocitem od vás odcházejí, budeme si rozumět.

Co vám nabízíme:

Pracovní doba je 12 hodin. Směny si u nás můžete poskládat podle potřeb a mzda vám na účet přijde vždycky včas.

O hladu během směny nezůstanete a dobré jídlo můžete vysportovat s Multisport kartou, na kterou vám přispějeme.

Pro ty, kteří se chtějí posouvat, nabízí Ambiente mnoho možností ke vzdělávání a rozvoji.

Práce nás baví a nejsme žádní suchaři. Hodně se smějeme a trávíme spolu čas i po práci. Jezdíme na společné teambuildingy a pravidelně chodíme společně kontrolovat kunkurenci (hlavně na pivo :o).

Pomáhá nám v tom i sleva na jídlo a pití v ostatních restauracích rodiny Ambiente, které jsme členem.

Už se u nás vidíte? Odpovězte na inzerát a víc si snad řekneme osobně! Nebo přijďte okénko rovnou omrknout osobně. Rádi si s vámi dáme kávu a probereme, co a jak.

Benefity

  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: Cafetrade, s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Obsluha výdejního okénka v Café Savoy
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 5. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obsluha výdejního okénka v Café Savoy ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Cafetrade, s.r.o. ještě dnes.