Obchodní manažer – automobilový průmysl

Hlavní město Praha, Praha

Mezinárodní společnost s českým původem, zabývající se výrobou materiálu zejména pro automobilový průmysl, rozšiřuje svůj tým o parťáka, který bude pečovat o stávající zákazníky v Česku, Slovensku, Maďarsku a Balkáně a také vyhledávat nové obchodní příležitosti.

Do sportovně založeného týmu hledáme obchodníky se zkušeností s prodejem technických produktů. Nutností je pokročilá znalost angličtiny kvůli jednání se zahraničními zákazníky a služebním cestám do zahraničí. Pozice je vhodná pro ty, kterým vyhovuje práce v terénu na osobních schůzkách se zákazníky v kombinaci s prací z domova či z kanceláře.

Odměnou Vám kromě atraktivního fixního mzdového ohodnocení bude také vysoký roční bonus, 28 dní volna, home office dle potřeby, smartphone, laptop a služební vůz i k soukromým účelům, flexibilní pracovní doba, příspěvky na stravování, příspěvky do Cafeterie, mnoho sportovních firemních akcí a také smlouva na HPP.

POPIS POZICE:
  • péče o portfolio stávajících zákazníků v ČR i zahraničí a rozšiřování spolupráce snimi
  • vyhledávání nových zákazníků
  • osobní schůzky se zákazníky na denní bázi
  • nejedná se o katalogový prodej, takže budete zákazníkům poskytovat odborné poradenství a hledat vhodné řešení pro jejich projekty
  • obchodní jednání se zákazníky
  • úzká spolupráce sprojektovým manažerem, který bude se zákazníkem řešit technické záležitosti projektu
  • pravidelné služební cesty dozahraničí, kde se budete potkávat se zákazníky, Vám zaberou přibližně 5 dní vměsíci
  • volná ruka při organizování pracovního dne

PROFIL KANDIDÁTA:
  • jsme sportovně založený tým, který uvítá stejně orientovaného parťáka
  • zkušenosti na pozici obchodníka v technickém segmentu
  • pokročilá znalost angličtiny je nezbytná kvůli spolupráci se zahraničními zákazníky a pravidelným služebním cestám do zahraničí
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič, za volantem budete trávit spoustu času
  • bydliště v Praze či okolí pro pohodlné občasné dojíždění do kanceláře kousek od letiště Václava Havla

NABÍZÍME:
  • fixní mzdové ohodnocení ve výši 55 000 – 70 000 Kč dle zkušeností
  • roční bonus v hodnotě 20 % roční hrubé mzdy při splnění obchodních cílů
  • smartphone, laptop a služební vůz i k soukromým účelům
  • home office
  • flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • 3 dny sick days
  • příspěvky na stravování
  • příspěvky do Cafeterie v hodnotě 500 Kč měsíčně
  • pravidelné vzdělávací kurzy a školení zaměřené na obchodní dovednosti
  • občerstvení na pracovišti
  • pravidelné sportovní akce – jako tým jezdíme na běžky, kolo či túry po horách
  • kanceláře kousek od letiště Václava Havla
  • spolupráce na HPP
  • nástup možný ihned nebo dohodou

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Obchod
Pracovní pozice: Obchodní manažer – automobilový průmysl
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 20. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Obchodní manažer – automobilový průmysl ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Obchod