.NET developer pro unikátní projekt

Brno, Bohunická 67, Brno

Máte zkušenosti s .NET či ASP.NET platformou a preferujete vývoj v C#? Pojďte zkusit práci na naší unikátní aplikaci Worklio!

Náš nový stejnojmenný produkt (Worklio), je platforma mzdového softwaru pro společnosti outsourcující řízení lidských zdrojů, mzdové účetnictví, benefity, zaměstnanecké náhrady a další agendu jako např. docházkový systém. Tento produkt je určen výhradně pro trh ve Spojených státech, blíže na webu www.worklio.com.

Jako zaměstnavatel (pobočky v USA a ČR) dáváme možnosti jak mladým talentům, tak i zkušeným profesionálům. V současnosti potřebujeme rozšířit své řady a hledáme nové kolegy na pozici .NET developer pro posílení našeho týmu v Brně.

Jaké bude Vaše pracovní náplň?

  • Práce s týmem zkušených vývojářů na vytváření webových řešení pro účely našich business aplikací.
  • Design, vývoj a udržování modulů webů podle zadaných specifikací a požadavků projektu.
  • Fixace problémů backendových komponentů.
  • Práce ve vývojovém prostředí Microsoft Azure.

Co od Vás uvítáme?

  • Alespoň 3 roky zkušeností s C# + ASP.NET, MVC nebo ASP.NET Core.
  • Předchozí zkušenost s SQL databází.
  • Angličtina na komunikativní úrovni.
  • Dobrá schopnost pro učení nových technologií.
  • Organizační a komunikační dovednosti.

Pokud Tě naše pozice zaujala, prosím pošli nám tvoje CV společně s referencemi. Budeme se těšit :-)

Jaké jsou benefity?

  • Příjemné prostředí středně velké společnosti a přátelský kolektiv.
  • Možnost permanentního home-office.
  • Perspektivní kariéru v rychle se rozvíjejí společnosti.
  • Prostor pro osobní a karierní růst.
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené

Hledáme

  • .NET
  • ASP.NET C
  • c#
  • Česky - domluvit se
  • Anglicky - čtení dokumentace
  • Úroveň: Junior
  • Úroveň: Senior
  • Praxe: 2 roky

Detaily o pracovním místě:
Firma: Worklio
Lokalita: Brno
Odvětví práce: IT
Pracovní pozice: .NET developer pro unikátní projekt
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda:
Nabídka přidána: 6. 11. 2020
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici .NET developer pro unikátní projekt ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Worklio ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - IT