Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

OPERÁTOR/KA CALL CENTRA - MOŽNOST 50% HOME OFFICE, FIXNÍ PLAT

Brno

Popis pozice

Pracujte jinak a s námi!

Jsme inovativní pojišťovna, která přináší do světa práce nové možnosti. Hledáme operátory a operátorky call centra, co se chtějí připojit k našemu týmu a využít možnosti částečné práce z pohodlí domova. U nás se nejedná jen o práci, ale i o životní styl, který si můžete přizpůsobit svým potřebám.

O co konkrétně půjde?

* Budete zodpovídat telefonické hovory našich klientů, například dotazy na platby, smlouvy nebo na informace k našim produktům.
* Nedílnou součástí vaší práce bude klienta aktivně dopojistit chybějícími produkty dle jeho potřeb.
* Hledáte pro klienta to nejlepší řešení k jeho dlouhodobé spokojenosti.

Jak to bude vypadat, když nastoupíte:

* V prvních měsících projdete školením na odborné i komunikační dovednosti, kde vás naučíme vše potřebné pro práci v našem call centru.
* Než získáte jistotu, natrénujete si hovory za podpory zkušenějších kolegů.
* Máme jasný kariérní řád. Budete začínat jako Operátor junior, nicméně s růstem zkušeností a kompetencí se budete kariérně posouvat a tím zaručeně poroste i vaše mzda.
* Oceňujeme váš aktivní přístup i na začátku vaší kariéry, proto po úspěšném zaškolení vás čeká hezká odměna.

Co byste měli splňovat a my to při výběru oceníme:

* Máte minimálně středoškolské vzdělání s maturitním vysvědčením.
* Jste přirozeně komunikativní, rádi hledáte řešení a i k náročnému klientovi přistupujete s empatií a pochopením.
* Rádi se učíte nové věci a chcete se zdokonalovat po profesní i osobní stránce.
* Pracujete s počítačem na uživatelské úrovni – pro práci využíváme nástroje pro online komunikaci a interní systémy, na které vás zaškolíme.
* Hledáte práci v call centru, kde si můžete postupně vyzkoušet více aktivit. Nehledáme pouze zkušené operátory, rádi vás vše naučíme.

A co my vám můžeme nabídnout?

* 32 DNÍ VOLNA: 25 dní dovolené, 5 dní zdravotního a osobního volna a 2 dny na dobrovolnictví! Protože víme, že odpočinek je potřeba.
* SMARTWORKING: Pracujete raději z kanceláře nebo oceníte kombinaci s prací z domova? U nás můžete využít Home office až 3 dny v týdnu.
* CAFETERIE: Bonus ve výši 12 000 Kč/rok. Benefitní systém Cafetérie vám přináší možnost relaxace, vzdělávání, dovolených, ale i péče o vaše zdraví. To se hodí!
* STRAVENKOVÝ PAUŠÁL: Papírovým stravenkám již odzvonilo. Proto přispíváme 107 Kč za každý odpracovaný den přímo k vaší čisté mzdě.
* POJIŠTĚNÍ SE SLEVOU: U nás „kovářova kobyla bosa nechodí!“ Máme pro vás životní pojištění v rámci pracovní smlouvy a slevy na produkty skupiny, až do výše 50%.
* VZDĚLÁVÁNÍ: Vzdělávání prostřednictvím online platforem - Speex vám poskytuje flexibilní a interaktivní výuku angličtiny, Digiskills pomáhá zlepšit základní digitální znalosti, v rámci online knihovny Bookport máte přístup k širokému spektru knih a vzdělávací platforma seduo.cz nabízí videokurzy vedení špičkovými lektory. Také provozujeme talentové programy, podporujeme reskilling a každoročně pořádáme firemní Festival rozvoje zaměstnanců!
* ABY NEBYLA NUDA: Běžecký klub, interní sportovní ligy, engagementové aktivity, slevy u třetích stran a za kulturou se slevou.

Doplňující informace:

* Termín nástupu a začátek školení: 1. 7. 2024
* Místo výkonu práce: Brno – Královo Pole, Pardubice - třída Míru a z vašeho domova
* Pracovní doba: 8 hodin + půlhodinová pauza na oběd (našim klientům se věnujeme v pracovních dnech mezi 7. a 19. hodinou)
* Smlouva a úvazek: zaměstnanecký poměr, plný úvazek

Pokud o pozici zatím jen přemýšlíte, přihlaste se – rádi vaše otázky zodpovíme telefonicky ještě před případným setkáním. Následně si u online pohovoru přátelsky popovídáme o možnostech, které vás u nás čekají.
Těšíme se na vámi zaslaný strukturovaný životopis.

## Benefits
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Vzdělávací kurzy, školení
- Kafetérie
- Občerstvení na pracovišti
- Zdravotní volno/sickdays
- Firemní akce
- Práce převážně z domova

Detaily o pracovním místě:
Firma: Generali Česká pojišťovna
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: OPERÁTOR/KA CALL CENTRA - MOŽNOST 50% HOME OFFICE, FIXNÍ PLAT
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 24. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    24 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici OPERÁTOR/KA CALL CENTRA - MOŽNOST 50% HOME OFFICE, FIXNÍ PLAT ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Generali Česká pojišťovna ještě dnes.