Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Database Developer

Brno

Popis pozice

Notino je největším online prodejcem kosmetiky v Evropě. V současnosti máme e-shopy ve většině evropských zemí a plánujeme expandovat na mnoho dalších trhů. Naše vize spočívá v propojení beauty a technologií a cílíme na to se stát top tech company. Třikrát po sobě jsme obdrželi ocenění od společnosti Deloitte jako jedna z 50 nejrychleji rostoucích technologických společností. Jsme česká firma s více než 2600 talentovaných jedinců a 350 engineering nadšenců.

Databáze jsou základním kamenem všech systémů, které u nás vyvíjíme a využíváme. Vyvíjíme si i databáze postavené na MS technologiích. Pro údržbu, aktivní řešení bugů, udržování skvělé kondice databází a jejich komplexní správu hledáme specialistu, který má rád velké množství dat.

Dokážeš proniknout do matrixu pomocí T-SQL? Tak čti dál!

Co budeš mít na starosti:

  • Optimalizaci T-SQL
  • Návrh redesignu datových struktur
  • Vyhodnocování a analyzování performance, návrhy na zlepšovaní konfigurace a výkonu
  • Aktivní spolupráce s vývojovými týmy
  • Spolupráce na interních projektech zaměřených na udržitelnost datových struktur a sledovaní SQL procesů
  • Mentoring vývojových týmů
  • Podpora sezóny

Co by ti nemělo chybět:

  • Zkušenosti s optimalizací SQL dotazů, návrhem indexu a analýzou EXEC plánů
  • Znalost relačních databází
  • Administrace SQL
  • T-SQL
  • Dobré komunikační schopnosti, budeš spolupracovat s vývojáři i uživateli
  • Aktivní přístup k práci
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Schopnost týmové spolupráce

Jaké technologie jsou nám blízké:

  • MS SQL 2019 / 2022
  • Gitlab, Visual studio (databázový projekt, reporty), Management studio, SSRS, SSIS
  • Grafana, Kubernetes

Co ti můžeme nabídnout

  • Odborný rozvoj prostřednictvím školení, konferencí, interních a externích vzdělávacích programů a dalších aktivit.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office pro optimální vyvážení pracovního a soukromého života.
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů, včetně 25 dnů dovolené, 2 sick days a systému Cafeterie poskytujícího 1600 bodů měsíčně v prvním roce a 2000 bodů od druhého roku dále, které lze využít na stravenky nebo na pořízení Multisport karty.
  • Možnost účasti na firemních akcích a teambuildingových aktivitách pro posílení týmového ducha.
  • Slevy na produkty Notina a také slevy u našich partnerů jako jsou Foodora, Samsung, Volkswagen, Infinit Maximus a další.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Notino
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Database Developer
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 25. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    9 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Database Developer ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Notino ještě dnes.