Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Database Developer

Brno

Popis pozice

Notino je největším online prodejcem kosmetiky v Evropě. V současnosti máme e-shopy ve většině evropských zemí a plánujeme expandovat na mnoho dalších trhů. Naše vize spočívá v propojení beauty a technologií a cílíme na to se stát top tech company.

Třikrát po sobě jsme obdrželi ocenění od společnosti Deloitte jako jedna z 50 nejrychleji rostoucích technologických společností. Jsme česká firma s více než 2600 talentovaných jedinců a 350 engineering nadšenců.

Databáze jsou základním kamenem všech systémů, které u nás vyvíjíme a využíváme. Vyvíjíme si i databáze postavené na MS technologiích. Pro údržbu, aktivní řešení bugů, udržování skvělé kondice databází a jejich komplexní správu hledáme specialistu, který má rád velké množství dat.

Dokážeš proniknout do matrixu pomocí T-SQL? Tak čti dál!

Co budeš mít na starosti:

  • Optimalizaci T-SQL
  • Návrh redesignu datových struktur
  • Vyhodnocování a analyzování performance, návrhy na zlepšovaní konfigurace a výkonu
  • Aktivní spolupráce s vývojovými týmy
  • Spolupráce na interních projektech zaměřených na udržitelnost datových struktur a sledovaní SQL procesů
  • Mentoring vývojových týmů
  • Podpora sezóny

Co by ti nemělo chybět:

  • Zkušenosti s optimalizací SQL dotazů, návrhem indexu a analýzou EXEC plánů
  • Znalost relačních databází
  • Administrace SQL
  • T-SQL
  • Dobré komunikační schopnosti, budeš spolupracovat s vývojáři i uživateli
  • Aktivní přístup k práci
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Schopnost týmové spolupráce

Jaké technologie jsou nám blízké:

  • MS SQL 2019 / 2022
  • Gitlab, Visual studio (databázový projekt, reporty), Management studio, SSRS, SSIS
  • Grafana, Kubernetes

Co ti můžeme nabídnout

  • Odborný rozvoj prostřednictvím školení, konferencí, interních a externích vzdělávacích programů a dalších aktivit.
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office pro optimální vyvážení pracovního a soukromého života.
  • Široký balíček zaměstnaneckých benefitů, včetně 25 dnů dovolené, 2 sick days a systému Cafeterie poskytujícího 1600 bodů měsíčně v prvním roce a 2000 bodů od druhého roku dále, které lze využít na stravenky nebo na pořízení Multisport karty.
  • Možnost účasti na firemních akcích a teambuildingových aktivitách pro posílení týmového ducha.
  • Slevy na produkty Notina a také slevy u našich partnerů jako jsou Foodora, Samsung, Volkswagen, Infinit Maximus a další.

Udávej s námi technologický směr ve světě krásy a zdraví! #NewChallenge a pošli CV nebo LI profil!

Detaily o pracovním místě:
Firma: Notino
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: Database Developer
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 25. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    45 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
💡 Doporučuji: Podívejte se na video 6 tipů pro životopis, díky kterým získáte pozvánku na pohovor, které Vám pomůže s přípravou životopisu a motivačního dopisu pro zvýšení šancí na pozvání na pohovor.
Nechte si zasílat upozornění na nové nabídky práce

Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce?
    Nové nabídky práce každý den
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Vyhledávat můžete z více než 100 000 pracovních míst
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
    Nastavte si svůj profil uchazeče a zjednodušte si hledání práce
    Snadné odpovídání na inzeráty jedním klikem
    Nechte si zasílat nabídky práce z Vaší lokality a dle Vašich preferencí
    Získejte kontrolu nad Vašimi oblíbenými inzeráty
    Pomůžeme Vám v nalezení nové práce
    Veškeré služby pro uchazeče jsou bezplatné
    Důvěřuje nám již přes 110 000 lidí
Senior Backend Developer | SpringBoot
Brno - Trenkwalder Česká Republika
Junior React.js developer
Brno - PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Android Developer
Brno - Student Agency
React developer wanted (60 - 100.000 Kč)
Brno - Jobs Contact Personal, s.r.o.
Frontend Developer (40 - 60.000 Kč)
Přípravář lakovny 35 800 - 38 400 Kč
Brno - 35 800 Kč/měsíc - 38 400 Kč/měsíc
Skladník se mzdou až 38 000 Kč (m/ž)
Brno - 33 000 Kč/měsíc - 38 000 Kč/měsíc
Prodavač/ka v Brně Bystrc
Brno - 23 700 Kč - 25 500 Kč
Product Manager
Brno - ThreatMark
Práce ve výrobě, až 35 000 Kč, nástup ihned (m/ž)
Brno - 28 000 Kč/měsíc - 35 000 Kč/měsíc
Sustainability / ESG Compliance Expert
Brno - MANN+HUMMEL Service s.r.o. – Shared Service Centre
Obchodně technický vedoucí
Brno - 30 000 Kč - 70 000 Kč

Práce Database Developer: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Database Developer?

Práce je nabízena v lokalitě Brno.

👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?

Tato nabídka práce je do firmy Notino.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Database Developer ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Notino ještě dnes.