MISTR / TECHNIK (m/ž) STAVAŘ – NADSTANDARDNÍ PODMÍNKY PRAHA S MOŽNOSTÍ UBYTOVÁNÍ

Praha

Máte vzdělání a / nebo praxi v oblasti stavebnictví a lákají Vás dopravní stavby? Hledáte zároveň změnu / nebo novou příležitost a preferujete dlouhodobou a perspektivní spolupráci?

Pak budeme rádi, pokud nám o sobě dáte vědět a probereme vše osobně!

Víte spíše o někom jiném? Za sdílení nabídky předem děkujeme.

Bližší informace rádi podáme na tel. čísle + 950. Těšíme se na Vás!

CO VÁS ČEKÁ?

  • řízení výstavby dopravních staveb
  • zajištění a koordinace staveniště
  • koordinovat práce kolegů
  • zajišťovat podkladů pro fakturaci, komunikace se stavebním dozorem a investorem

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • vzdělání ve stavebním oboru, zájem o dopravní stavby
  • chuť fungovat na projektech a stavbách
  • flexibilitu a ochotu cestovat
  • řp.sk. B
  • technické myšlení a orientace

CO VÁM MŮŽEME NABDNOUT?

  •  zázemí stabilního a perspektivního zaměstnavatele na HPP / IČO
  •  mzdové podmínky zhruba 40 – 60 tisíc dle individuální domluvy
  •  ubytování a doprava do práce na náklady zaměstnavatele
  •  sick days
  •  dovolenou navíc
  •  věrnostní a výkonnostní odměny
  •  špičkovou péči o Vaše zdraví
  •  příspěvky na pojištění (životní, penzijní)
  •  příspěvky na dětské rekreace

Detaily o pracovním místě:
Firma: KEEP-IN-TOUCH s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: MISTR / TECHNIK (m/ž) STAVAŘ – NADSTANDARDNÍ PODMÍNKY PRAHA S MOŽNOSTÍ UBYTOVÁNÍ
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 17. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    10 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici MISTR / TECHNIK (m/ž) STAVAŘ – NADSTANDARDNÍ PODMÍNKY PRAHA S MOŽNOSTÍ UBYTOVÁNÍ ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě KEEP-IN-TOUCH s.r.o. ještě dnes.