Logistics Specialist / Customer Care

Praha

Popis

STAŇTE SE SOUČÁSTÍ FLEXIBLE METAL TÝMU A NASTARTUJTE S NÁMI SVOJI KARIÉRU

Jsme menší strojírenská společnost Flexible Metal s.r.o., působící v oblasti automobilového průmyslu. Kompletujeme trubkové systémy do motorů, mezi naše zákazníky patří Volvo a Fiat. Sídlíme v Praze 9 (Čakovice) a do rozrůstajícího se týmu hledáme nové kolegy.

Aktuálně zaměstnáváme kolem 80 lidí a stále nabíráme. Hledáme posilu pro logistiku.

Pracovní náplň:

  • Zajištění objednávek zákazníků s požadavkem na dosahování vysoké úrovně
  • Denní komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Samostatné řešení úkolů
  • Zavádění nových zákazníků a nastavování souvisejících procesů
  • Zpracování operací v systému HELIOS
  • Plánování, měsíční uzávěrky, fakturace, inventury
  • Správa obalového hospodářství
  • Zpracování celních a jiných dokumentů
  • Podpora interní logistiky a externího poskytovatele skladových služeb
  • Spolupráce s ostatními odděleními za účelem dosažení firemních cílů

Požadujeme:

  • MS Excel – pokročilejší znalost
  • Zkušenost s ERP systémem, ideálně s Helios
  • Čeština (min. komunikativní) a angličtina (min. komunikativní)
  • Prozákaznický přístup
  • Motivace zlepšovat procesy
  • Pečlivost, spolehlivost, dotahování úkolů v termínech

Nabízíme:

  • jistotu zaměstnání
  • půlročné bonusy vyplácené podle výsledků firmy za uplynulé období
  • stravenky 120 Kč
  • příjemné a čisté pracovní prostředí v nové hale a malém kolektivu
  • dobrá dostupnost z metra Palmovka, Prosek a Letňany
  • možnost parkovat v areálu
  • Multisport karta
  • asistenční služba ELA

 Požadované jazyky

 Benefity

  • Stravenky
  • 13. plat
  • 14. plat
  • Asistenční služba ELA

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC

  • Angličtina
    (aktivní)

  • Čeština
    (aktivní)

Detaily o pracovním místě:
Firma: Flexible Metal s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Logistics Specialist / Customer Care
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 28. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Logistics Specialist / Customer Care ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Flexible Metal s.r.o. ještě dnes.