Welcome to the Jungle - Kariérní průvodce

Location Research Specialist - Junior

Praha

Popis pozice
V Albertu jsme hrdí na svoji práci, protože naším cílem je pomáhat Čechům jíst a žít lépe. Každý z našich kolegů odvádí denně neuvěřitelný kus práce, abychom mohli našim zákazníkům nabízet zdravější, šetrnější a lokální potraviny. Proto práce, kterou společně odvádíme, není „jen práce“. Je to práce, která je smysluplná pro nás, pro naše komunity, pro naši zem a pro naši planetu. Je to práce, která dává smysl!

Vaše úloha bude klíčová pro expanzi, růst a úspěch společnosti Albert. Budete se podílet na strategii výběru lokalit pro obchody Albert, monitorování konkurence, optimalizaci obchodního portfolia i na správě mapového nástroje.

Co vám nabízíme

* home-office dle možností pracovní pozice
* moderní kanceláře 5 minut od metra Nové Butovice a parkování pro zaměstnance zdarma
* spolupráci v rámci mezinárodních týmů
* prostor pro váš kariérní i osobní růst
* zero food waste Kantýnu, ovoce v kuchyňkách, masáže a cvičení na pracovišti
* členství ve skupinách pořádajících exkurze k dodavatelům, rozvojové workshopy, výlety, letní kino, únikové hry a další

Co u nás budete dělat

* týmově se podílet na formování strategie umístění prodejen Albert
* vytvářet „white spot“ analýzy a jiné přístupy k dodávání nových potenciálních lokací
* dávat doporučení a vyhodnocení pro konkrétní nové i stávající lokality
* sledovat aktivity konkurence
* spravovat a rozvíjet mapové nástroje

Co od vás očekáváme

* Vysokoškolské vzdělání (i čerstvý absolvent)
* analytické a inovativní myšlení
* čeština (rodilý mluvčí) a angličtina (na dobré komunikativní úrovni)
* nutná je znalost české geografie a urbanismu
* výhodou je znalost lokační analýzy a zkušenosti v oblasti maloobchodu
* výborné organizační a prezentační schopnosti
* aktivní týmový hráč s motivací budovat vztahy
* řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Jaký jsme zaměstnavatel

* podporujeme zdravý životní styl: sportujeme a relaxujeme se zvýhodněnou kartou MultiSport, používáme aplikaci Zdrabert na podporu fyzického i mentálního zdraví, máme program Prevence s Albertem a pořádáme Dny zdraví, všem zaměstnancům pravidelně rozdáváme ovocné svačiny, na Albert linku pomoci se můžeme v nesnázích obracet my i naši rodinní příslušníci
* klademe důraz na vyváženost mezi pracovním a osobním životem: zavedli jsme flexibilní pracovní dobu, čtyřikrát ročně využíváme slevy na rodinný nákup
* dbáme na společenskou a ekologickou zodpovědnost: jsme největší firemní dárce potravin, papírové účtenky nahrazujeme elektronickými, provozujeme Nadační fond Albert, pravidelně darujeme neprodané potraviny, spolupracujeme s lokálními dodavateli, pořádáme charitativní běhy na podporu dětských domovů, podepsali jsme Chartu diverzity
* jsme inovativní: rekonstruujeme a modernizujeme svoje prodejny, distribuční centra a kanceláře, v prodejnách instalujeme samoobslužné pokladny a elektronické cenovky, pracujeme s Albert scanem a chytrými váhami, díky věrnostní aplikaci Můj Albert nakupujeme výhodně
* zaměstnáváme více než 20 000 kolegů
* jsme součástí nadnárodní skupiny Ahold Delhaize
* obsloužíme u nás týdně 4 000 000 zákazníků
* působíme na trhu 30 let (od roku 1991)
* máme více než 330 prodejen po celé ČR, 3 distribuční centra a e-shop Albert domů zdarma

V našich inzerátech používáme tzv. generické maskulinum, mužský rod pro souhrnné označení mužů i žen.

## Benefits
- Bonusy/prémie
- Mobilní telefon
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Notebook
- Příspěvek na penzijní/životní připojištění
- Příspěvek na dopravu
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Dovolená 5 týdnů
- Občerstvení na pracovišti
- Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
- Příspěvek na vzdělání
- Možnost občasné práce z domova
- Vlastní organizace náplně práce

Detaily o pracovním místě:
Firma: Albert
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Location Research Specialist - Junior
Směnnost práce FULL_TIME
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 28. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    18 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Location Research Specialist - Junior ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Albert ještě dnes.