Koordinátor Facility, BOZP a PO

Brno

Náplň práce

  • zajištění správy budovy, pravidelných servisů, oprav a údržby budov, zařízení a technologií
  • komunikace s orgány státní správy, servisními firmami, dodavateli, apod.
  • dohled nad dodržováním legislativy a příslušných právních předpisů
  • školení BOZP, PO, řešení pracovních úrazů
  • reporting
Váš profil
  • praxe na stejné, popř. obdobné pozici, nejlépe ve výrobní společnosti, velkou výhodou
  • výborné komunikativní schopnosti, asertivita, schopnost řešit naléhavé situace s chladnou hlavou
  • technické a analytické myšlení, proaktivní přístup
  • AJ na komunikativní úrovni výhodou
  • znalost MS Office
Naše nabídka
  • práce ve stabilní společnosti, na zajímavých projektech, se zajímavými lidmi
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • 5 dní dovolené navíc
  • sick days
  • dotované stravování přímo ve firmě
  • káva a nápoje na pracovišti
  • Multisport karta
  • program Benefit Plus
  • příspěvek na penzijní spoření
  • výhodné telefonní tarify
  • bezplatné jazykové kurzy pro zaměstnance v místě pracoviště (angličtina, němčina, španělština)
  • možnost očkování (chřipka, encefalitida)
  • klidné, čisté pracovní prostředí
  • nástup ihned, případně dle dohody

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity

  • sick days

Detaily o pracovním místě:
Firma: Trenkwalder Česká Republika
Lokalita: Brno
Odvětví práce: BOZP
Pracovní pozice: Koordinátor Facility, BOZP a PO
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 8. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    8 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Koordinátor Facility, BOZP a PO ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě Trenkwalder Česká Republika ještě dnes.