JUNIORNÍ ÚČETNÍ - RODINNÁ ATMOSFÉRA

Praha

Hinton je česká stavební firma se sídlem v Praze a s pobočkou v Českých Budějovicích, se 130 zaměstnanci, na jejímž vzniku se podíleli osobnosti českého stavebního trhu. Působíme jako generální dodavatel a stavíme administrativní i komerční budovy, bytové domy, luxusní vily a výrobní či skladové haly. Součástí naší společnosti jsou i Divize zakládání staveb, Divize hliníkové fasády a Divize monolity. Zakládáme si na kvalitě a osobním přístupu k našim klientům a naším mottem je: Stavět nás baví!
Vzhledem k rozvoji naší společnosti a k narůstajícímu počtu projektů hledáme kolegu/kolegyni na pozici junior účetní

• Baví vás práce s čísly a fakturami?
• Chcete rozvinout své stávající zkušenosti?
• Jste spolehlivý, pečlivý typ?
• Chcete pracovat ve společnosti, která pravidelně za své projekty získává prestižní ocenění?

Pokud jste na výše uvedené otázky odpověděli ano, pošlete nám svoje CV a staňte se členem týmu pracujícího na zajímavých projektech! Znalost stavebního prostředí není nutná.

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Pracovní náplň

    • Zpracování došlých dokladů a práce s programem na vytěžování přijatých faktur
    • Práce v účetním programu Helios – postupné zaškolení a předání části účetní agendy
    • Spolupráce s kolegy v rámci účetního oddělení
    • Komunikace s ostatními odděleními ve společnosti při řešení operativních úkolů
    • Rozvoj v oblasti finančního účetnictví v souladu s daňovými předpisy

CO POŽADUJEME?

  • Co se vám bude na této pozici hodit:
    • SŠ nejlépe ekonomického směru
    • Praxe v oboru výhodou
    • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost a aktivní přístup k řešení problémů
    • Ochota se učit nové věci
    • Týmovost
    • Dobrá znalost MS office (především excel)
    • Znalost programu Helios (nebo jiného účetního systému) výhodou, případně zaučíme

CO NABÍZÍME?

  • Co nabízíme a proč se přidat právě k nám?

    • Férový přístup - co slíbíme, to plníme
    • Prémiové ohodnocení v závislosti na ekonomickém výsledku společnosti - vážíme si dobře odvedené práce
    • Zajímavou práci v perspektivním a přátelském kolektivu - v týmu máme jak absolventy, tak zkušené kolegy
    • Možnost osvojení nejmodernějších poznatků metod řízení ve stavební praxi - sledujeme trendy
    • Kvalitní pracovní pomůcky a zázemí stabilní společnosti - klademe důraz na ochranu života a zdraví
    • Dostanete možnost stát se odborníkem a profesně dále růst - zaučení, pravidelné vzdělávání a rozvoj
    • Platový růst odpovídající znalostem, zkušenostem a pracovnímu nasazení
    • Peníze vždy a včas na vašem bankovním účtu
    • Zajímavé benefity
    • Místo výkonu práce v Praze na centrále (u metra Želivského)

    Více informací o DALŠÍCH OTEVŘENÝCH POZICÍCH, o společnosti a o aktuálních projektech naleznete na www.hinton.cz a na kariérním webu www.stavetnasbavi.cz
    Pokud Vás tato práce zaujala, pak se těšíme na Váš životopis! Můžete jej poslat přes kontaktní formulář níže, případně kontaktujte přímo HR manažerku Lenku Novotnou na čísle nebo na e-mailu a zeptejte se na vše, co vás zajímá!

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Ekonomika/Bankovnictví
Pracovní pozice: JUNIORNÍ ÚČETNÍ - RODINNÁ ATMOSFÉRA
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 16. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici JUNIORNÍ ÚČETNÍ - RODINNÁ ATMOSFÉRA ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Ekonomika/Bankovnictví