Inspektor/ka Oddělení dohledu nad zpracováním biologických materiálů

Praha

Náplň práce:

  • Podílení se na tvorbě koncepce a celostátní koordinaci inspekční činnosti a dozoru nad vysoce specializovanými provozy v oblasti lidských tkání, buněk a tkáňového zařízení včetně mezinárodně organizovaných kontrol
  • Pořizování protokolů z kontrol
  • Účast na kontrolách vedených jiným inspektorem
  • Průběžné informování přímého nadřízeného/představeného o výsledcích svých kontrol a o závěrech jednání a konzultací
  • Organizace a osobní účast na konzultacích a jednáních v oblasti LTB
  • V případě nutnosti využívání externích inspektorů, expertů při provádění kontrol včetně jejich odborného vedení
  • Podílení se na činnostech souvisejících s vigilančním systémem pro LTB včetně RATC systému a mezinárodní spolupráce v oblasti vigilance LTB
  • Podílení se na přednáškové a publikační činnosti (hlavně seznamování veřejnosti s novými opatřeními, např. zákony, vyhlášky, pokyny SÚKL)
  • Samostatné vyřizování veškeré korespondence přidělené přímým nadřízeným/představeným
  • Vedení projektů zaměřených na řešení úkolů vyplývajících z vývoje legislativy související s výše uvedenou oblastí
  • Organizace a samostatné provádění veškerých úkonů souvisejících s agendou povolování činnosti v oblasti LTB
  • Podílení se na tvorbě a revizi standardních postupů
  • Vedení interní databáze povolených subjektů pro oblast LTB a interní databáze hlášených ZNR a ZNU
  • Zadávání a aktualizace údajů do Evropské databáze TZ

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání – magisterský studijní program v oboru farmacie, všeobecné lékařství, biochemie, biologie
  • Jiný odborný požadavek – praxe dle § 23 odst. 4 zákona č. 296/2008 Sb. o LTB, tj. 3 roky odborné praxe v takové činnosti, která má vztah k oblasti, v níž inspektor vykonává kontrolní činnost
  • AJ – pokročilá znalost (bude ověřena v průběhu výběrového pohovoru)
  • Uživatelská znalost práce PC – MS Office 2010, Internet a jiné
  • ŘP sk. B (aktivní řidič) výhodou
  • Samostatnost
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Zodpovědnost
  • Ochota se vzdělávat
  • Ochota cestovat – časté a pravidelné pracovní cesty

Nabízíme:

  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • 5 dní indispozičního volna (sick days) ročně
  • Možnost dalšího odborného a jazykového vzdělávání
  • Příspěvek na stravování

Další důležité informace:

  • Předpokládaný nástup: duben 2024 nebo dle dohody
  • Jedná se o zástup za MD/RD
  • Pracovní úvazek: 1,0 (40 hod./týden)
  • Platové podmínky: 13. platová třída
  • Pracoviště: Šrobárova 48, Praha 10

Detaily o pracovním místě:
Firma: Státní ústav pro kontrolu léčiv
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Inspektor/ka Oddělení dohledu nad zpracováním biologických materiálů
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 26. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Inspektor/ka Oddělení dohledu nad zpracováním biologických materiálů ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Státní ústav pro kontrolu léčiv ještě dnes.