Hledá se nadšenec do hodinek

Hlavní město Praha, Praha

Česká rodinná společnost s dlouholetou tradicí zabývající se exkluzivním zastoupením, prodejem a komplexním servisem vysoce kvalitních hodinek různých světových značek (jako například Rolex, Tudor, Longines, Breitling anebo Tissot) hledá kolegu/kolegyni, kteří nám pomohou dále rozvíjet dosažené postavení na trhu - srdcaře, profesionály, jenž dokáží fungovat samostatně, jsou spolehliví a pečliví.

POPIS POZICE:
  • Prezentace zákazníkům výjimečný svět hodinek vysoké kvality - telefonicky iosobně na prodejně
  • Udržovat obchodní vztahy se stávajícími klienty
  • Přetvářet přání zákazníků do nabídek aservisních služeb
  • Spolupracovat sostatními prodejnami
  • Pracovat sinterním softwarem
  • Rozvíjet se osobnostně iv oboru, stále zdokonalovat své znalosti oproduktech

PROFIL KANDIDÁTA:
  • Nadšení pro svět kvalitních hodinek
  • Zkušenosti s prodejem
  • Efektivně komunikovat se zákazníky
  • Aktivní znalost anglického jazyka (B2)
  • Uživatelská znalost PC
  • Minimálně SŠ vzdělání

NABÍZÍME:
  • Stabilní zaměstnání u prestižního zaměstnavatele
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Odměny ke mzdě
  • Produktové školení a možnost rozvíjet svoje znalosti ze světa hodinek
  • Účast na firemních akcích
  • Zdravotní volno (sick days)
  • Příspěvek na stravování

Detaily o pracovním místě:
Firma: MANPOWER
Lokalita: Praha
Odvětví práce: Retail
Služby
Pracovní pozice: Hledá se nadšenec do hodinek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 19. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Hledá se nadšenec do hodinek ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě MANPOWER ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Retail
Služby